Open mobile version

Karjeras centrs

Darba meklēšana

Ar darba meklēšanu ir saskāries ikviens cilvēks darbspējas vecumā. Ja šobrīd esat bez darba vai meklējat labāku darbu, ir lietas, kuras der atkārtot vai iemācīties par darba meklēšanas procesu. Šajā sadaļā CV-Online piedāvā iepazīties ar vērtīgiem un praktiskiem padomiem, kas Jums palīdzēs atrast jaunu darbu un sekmīgāk virzīties pa karjeras kāpnēm.

Lasīt tālāk


Darba normatīvie akti

Latvijas Republikā ir spēkā virkne normatīvo aktu, kas regulē darba tiesiskās attiecības starp darba devēju un darbinieku, darba devēja atbildību, valsts institūciju pilnvaras, kā arī tiesas lomu darba strīdos. Šajā sadaļā CV-Online piedāvā iepazīties ar aktuālajiem darba normatīvajiem aktiem, kā arī ar darba līgumu un citu saistīto dokumentu paraugiem.

Lasīt tālāk


Konkursi un akcijas

CV-Online katru gadu organizē dažādus konkursus nozaru profesionāļiem, studentiem un darba ņēmējiem, piemēram, Pārdošanas Guru un Pārdošanas vadības Guru, Esi Zenītā, u.c. Regulāri tiek organizētas arī dažādas akcijas darba meklētājiem, kur pievienojot vai atjaunojot savu CV vai veicot citas aktivitātes CV-Online mājas lapā, ikviens var laimēt vērtīgas balvas.

Lasīt tālāk


Pētījumi un aptaujas

Šajā sadaļā CV-Online piedāvā iepazīties ar dažādu pētījumu un aptauju rezultātiem, kuras regulāri tiek veiktas ar mērķi noskaidrot aktuālākās darba tirgus tendences. Katru gadu CV-Online veic pētījumu, kurā atklāj Latvijas TOP darba devējus.

Lasīt tālāk


Testi

Šajā sadaļā CV-Online piedāvā iespēju pārbaudīt savas prasmes un izvērtēt savu konkurētspēju darba tirgū. Iespējams aizpildīt trīs dažādus virtuālos testus - Atbilstošākā amata tests, Virtuālā darba intervija un Pārdošanas efektivitātes tests.

Lasīt tālāk