Mobilā versija

CV-Online - Jūsu uzticamākais partneris personāla atlasē

(+371) 67356110


Standarta sludinājums14 vai 30 dienas

 • Mūsu populārākais pakalpojums
 • Publicēšana dažu minūšu laikā
 • Ērta pieteikumu apstrāde sistēmā
 • Vidēji 1000 skatījumu mēnesī
 • 270 000+ unikālo apmeklētāju mēnesī
no 140€ +PVN


Premium sludinājums14 vai 30 dienas

 • Automātiskā pacelšana katru dienu
 • Nedēļas vakance sākumlapā
 • TOP vakance amata kategorijā
 • Sociālie tīkli (50 000+ sekotāju)
 • Sponsorētais sludinājums Visidarbi.lv
no 250€ +PVN

2x
vairāk
skatījumu

 • CV datubāze

  Veiciet izmēģinājuma meklēšanu

  Meklēt
 • Personāla atlase

  Uzticiet kandidātu atlasi CV-Online personāla atlases speciālistiem

  • Mēs sagatavosim sludinājumu
  • Veiksim kandidātu atlasi un novērtēšanu
  • Piedāvāsim Jums atbilstošākos CV
 • Biznesa komplekts

  14 dienas vai vairāk

  • Viens vai vairāki sludinājumi
  • CV meklēšana lielākajā datubāzē Latvijā
  • Mūsu pilnīgākais interneta personāla atlases risinājums
  no 230€ +PVN

Atrodiet īsto personāla atlases risinājumu savam uzņēmumam!
Sazinieties ar mums pa e-pastu klients@cv.lv
vai zvaniet (+371) 67356110

Sazinieties ar savu CV-Online klientu menedžeri
 • Company logo

  "Veiksmīgi sadarbojamies un esam nodibinājuši ilgtermiņa attiecības ar CV-Online Baltijas valstīs. Izmantojam daudzveidīgus sākotnējas personāla atlases pakalpojumus. Sadarbību personāla atlases jomā vērtējam pozitīvi. Priecē elastīgā un pozitīvā pieeja darba procesam."


  Gints Rusiņš, SIA "Eden Springs Latvia"
  Personāla direktors Baltijas valstīs

 • Company logo

  "Pēdējo 2 gadu sadarbība ar CV-Online ir devusi ieguldījumu straujā uzņēmuma izaugsmē, jo ir piesaistīts ievērojams skaits profesionālu darbinieku. Visi līdzšinējie risinājumi un projekti ir bijuši rezultatīvi un tieši uzrunājuši mums nepieciešamos speciālistus. Esam atraduši ilgtermiņa partneri personālatlasē."


  Iveta Rozīte, SIA "Evolution Latvia"
  Personāla atlases komandas vadītāja

 • Company logo

  "Mūsu uzņēmumam sadarbība ar CV-Online ilgst jau vairākus gadus. Ciešākā draudzība sākās brīdī, kad paši ar saviem spēkiem nevarējām atrast kandidātu vakancei ar augstākām prasībām, specifiskākām profesionālajām zināšanām. Viennozīmīgi varu ieteikt CV-Online jebkuram darba devējam."


  Kristīne Kalniņa, SIA "EastMetal"
  Personāla vadītāja

CV-Online priekšrocības


leader

Tirgus līderis

CV-Online ir vadošais interneta personāla atlases uzņēmums Latvijā kopš 1999.gada, ieņemot vairāk nekā 70% tirgus daļas (pēc Lursoft datiem). Mūsu pozīcijas pastiprina arī atrašanās starp lielākajām personāla atlases kompānijām Latvijā, kas sniedz personāla atlasi un kandidātu novērtēšanu. Sadarbība ar nozares vadošo uzņēmumu sniedz mūsu klientiem ne tikai stabilitāti un uzticamību, bet arī augstu kvalitāti ikvienā sadarbības formā.
atpazistamiba

Atpazīstamība un lietotāju skaits

CV-Online karjeras portāls (www.cv.lv) ir populārākais, visaugstāk novērtētais un visvairāk ieteiktais darba meklēšanas resurss Latvijā, kuru primāri izmanto speciālisti un vadītāji (pēc TNS pētījuma datiem). CV-Online apmeklētības statistika ir vismaz trīs reizes augstāka nekā konkurējošiem karjeras portāliem Latvijā, sastādot vidēji 700 000 apmeklējumus mēnesī (pēc Google Analytics datiem). Tādējādi mūsu klienti iegūst labāko iespējamo darbinieku meklēšanas resursu Latvijā.

datubaze

Darba meklētāju datubāze

CV-Online piedāvā lielāko internetā piejamo CV datubāzi Latvijā, kurā publicēti vairāk nekā 150 000 darba meklētāju CV. Katru mēnesi datubāzē tiek pievienoti un atjaunoti vidēji 3000 CV. Mūsu datubāzi ik dienu kā savu galveno personāla meklēšanas instrumentu izmanto simtiem darba devēju un gandrīz visas Latvijas personāla atlases kompānijas, novērtējot ne tikai plašo un daudzveidīgo kandidātu skaitu, bet arī datubāzes augsto kvalitāti un lietošanas ērtumu.
social

Ietekme sociālajos tīklos

CV-Online ir pārstāvēts populārākajos sociālajos tīklos Latvijā - Facebook, Draugiem.lv, Twitter un LinkedIn, kuros kopā mums ir vairāk nekā 50 000 sekotāju. CV-Online Latvia Facebook konts ir arī starp Latvijas TOP30 populārākām lapām (pēc Socialbakers datiem). Tādējādi CV-Online ir ietekmīgākais zīmols Latvijas sociālo tīklu vidē, kas saistīts ar darbu, karjeru un personāla atlasi. Tas dod unikālu iespēju uzrunāt vēl plašāku darba meklētāju auditoriju.

pakalpojumi

Pakalpojumu klāsts

Individuāla pieeja katram klientam ir mūsu vizītkarte, tāpēc CV-Online pakalpojumi ir izstrādāti jebkuram uzņēmumam ar dažādām vajadzībām - sākot no darba sludinājuma publicēšanas, digitālajām personāla atlases kampaņām un darba devēja tēla veicināšanas risinājumiem līdz personāla atlasei un kandidātu novērtēšanai. Papildus pārvaldām darba sludinājumu meklētāju www.visidarbi.lv un algu informācijas datubāzi www.algas.lv, kas dod iespēju piedāvāt citus unikālus risinājumus Latvijā.
starptautisks

Darbība starptautiskā līmenī

CV-Online ir starptautisks uzņēmums, kurš pārstāvēts Latvijā (www.cv.lv), Igaunijā (www.cv.ee) un Lietuvā (www.cvonline.lt), sniedzot iespēju meklēt darbiniekus visās Baltijas valstīs. CV-Online ietilpst karjeras portālu tīkla Alma Career sastāvā, kuru pārvalda Somijas mediju koncerns Alma Media un globālais interneta personāla atlases līderis Monster Worldwide. Tādējādi ar CV-Online palīdzību darbiniekus iespējams atrast kopumā vairāk nekā 40 pasaules valstīs.
apmierinatiba

Klientu apmierinātība

Esot nozares vadošajam uzņēmumam, mēs vienmēr tiecamies, lai mūsu pakalpojumu kvalitāte, klientu apkalpošanas standarti un profesionalitāte būtu augstākajā līmenī. Klientu vajadzību apmierināšana, iesakot efektīvāko darbinieku meklēšanas risinājumu vai pašiem atrodot atbilstošu kandidātu, ir mūsu prioritāte. Tāpēc esam gandarīti, ka 88% mūsu klientu ieteiktu izmantot CV-Online personāla atlases pakalpojumus citiem uzņēmumiem, kā arī vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti.