2098
LSEZ "Jensen Metal" SIA
Digitalizācijas speciālists/-e (Business Intelligence developer)

Metālapstrādes uzņēmums LSEZ Jensen Metal SIA piedāvā darbu Digitalizācijas speciālistam (Business Intelligence developer)

Prasības:
  • pieredze darbā ar SQL, VBA un MS Power platformām;
  • izteiktas analītiskās prasmes un izpratne par biznesa procesiem;
  • vēlama pieredze līdzvērtīgā amatā (var būt pēdējo kursu students ar amatu saistītā nozarē);
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītikas un sadarbības prasmes.

Pienākumi:

  • uzturēt un attīstīt MS Power platformu;
  • veidot atskaites Dynamics 365 Business Central (attīstīt Power BI);
  • sniegt atbalstu kolēģiem sistēmu lietošanā;
  • veikt uzlabojumus un izstrādāt priekšlikumus efektīvai sistēmu pārvaldībai.
Piedāvājam:

  • dinamisku darbu stabilā un atpazīstamā uzņēmumā;
  • daļēji attālinātas darba iespējas;
  • sadarbību ar profesionāliem kolēģiem un vadības atbalstu darba procesā;
  • mūsdienīgu darba vidi un apstākļus (bezmaksas sporta zāle uzņēmuma telpās, kopīgi svētki un dāvanas, pabalsti, līdzfinansētas pusdienas, veselības apdrošināšanas polise u.c.);
  • atalgojumu sākot no 2000-2400 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un vairāk, atbilstoši prasmēm un pieredzei.

CV lūdzam sūtīt uz cv@jensenmetal.eu. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamajām kārtām.
Nosūtot pieteikumu Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

Darba vieta: Virssardzes 11 un/vai Ģenerāļa Baloža 34, Liepāja.
Monthly gross salaryGross/mo  € 2000 - 2400

Additional information:  • atalgojumu sākot no 2000-2400 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un vairāk, atbilstoši prasmēm un pieredzei.

Location

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Latvia
    Virssardzes 11 un/vai Ģen.Baloža 34, Liepāja
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time

Skills

 MS Excel MS office Nodokļu uzskaite Precizitāte
Contact person
LSEZ “Jensen Metal” SIA .
+371 63489370
LSEZ Jensen Metal SIA ir lielākais un stabilākais metālapstrādes uzņēmums Liepājā, kas nodarbina ap 400 darbinieku. Uzņēmuma spēks meklējams apmierinātos un smaidīgos darbiniekos, tāpēc viena no galvenajām LSEZ Jensen Metal SIA prioritātēm ir nodrošināt komfortablu, mūsdienīgu, gaišu un tīru atvērtā tipa darba vidi, kurā patīkami uzturēties.
Uzņēmuma ražotnē veic visu sākot no sērijveida produkcijas līdz unikālu priekšmetu izgatavošanai. Galvenie darbības virzieni ir pārtikas rūpniecības iekārtas, lauksaimniecības iekārtas fermu vajadzībām un furnitūras komponenti. Ražojamās produkcijas dažādība ir viens no iemesliem, kāpēc ikdiena uzņēmumā nav monotona un vienmuļa. Šeit darbs atrodas gan cilvēkiem, kuri vēlas noslīpēt savas iemaņas, gan arī tiem, kas vēlas dažādību savā darba dienā ar jauniem izstrādājumiem un izaicinājumiem.

Company websitehttps://www.jensenmetal.lv/

Registration number42103032248

Similar job ads:

Programmēšanas inženieris/-e
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 2400 – 5000
Deadline: 24.05.2024
Iepirkuma speciālists/-e
Lietas MD SIA
Rīga
€ 2450
Deadline: 23.05.2024
Datu inženieris/-e
Eiro Personāls klients
Rīga
€ 3000