1046
Klientu vadītājs/-a recepcijā un zvanu centrā (uz noteiktu laiku)
SIA Premium Medical

PREMIUM MEDICAL ir Zviedrijas privātuzņēmēju investīcija Latvijas medicīnā. Tā ir mūsdienīga klīnika, kurā profesionālas un kvalitatīvas konsultācijas, izmeklējumus un ārstēšanu nodrošina vairāk nekā 70 ārstu speciālistu. Klienti, kas PREMIUM MEDICAL sauc par savu klīniku, var apliecināt šīs klīnikas vizītkarte ir īpaša un personalizēta pieeja katram pacientam.
PREMIUM MEDICAL ir tikusi atzīta par Pacientam draudzīgāko privāto ārstniecības iestādi Latvijā", savukārt tās klientu vadītāja - par titula Klientu Servisa lepnums" īpašnieci.

Papildu informācija

Darba pienākumi:
  • klientu apkalpošana klīnikas recepcijā un zvanu centrā;
  • klīnikas pakalpojumu pārzināšana un to izskaidrošana klientiem;
  • klientu vizīšu reģistrēšana un pārreģistrēšana;
  • sadarbība ar ārstiem u.c. medicīnas personālu nodrošinot vizīšu norisi;
Prasības kandidātiem:
  • patiesa vēlme palīdzēt un laipni apkalpot cilvēkus;
  • labas saskarsmes prasmes kā klātienē tā telefona sarunā;
  • augstākā izglītība un interese par medicīnu (izglītība medicīnā, vai pieredze darbā ārstniecības iestādē ļoti vēlama, bet nav obligāta);
  • labas latviešu un angļu un valodu zināšanas, novērtēsim arī citu svešvalodu zināšanas;
  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu, datorprasmes;
  • spēja sadalīt un noturēt uzmanību, pacietība un stresa noturība, augsta koncentrēšanās spēja un precizitāte;
  • spēja operatīvi un radoši risināt nestandarta situācijas;
Mēs piedāvājam:
  • interesantu un dinamisku darbu mūsdienīgā darba vidē un draudzīgā komandā;
  • konkurētspējīgu pamata atalgojumu, ar rezultātu saistītas regulāras piemaksas;
  • iespēju ar atvieglotiem nosacījumiem izmantot klīnikas pakalpojumus
  • darbu pēc slīdošā" grafika ir iespēja strādāt rīta un vakara maiņā, saskaņojot grafiku (klīnika strādā no darba dienās no 8.00 20.00
Pieteikumus un CV aprakstus sūtīt sadaļā "pieteikties" līdz š.g. 24. maijam ar atzīmi: klientu vadītāja vakance. Papildus informācija: www.premiummedical.lv
Hourly gross salaryGross/h  € 7.5 - 8.5

Location

    Rīga, Latvia

Time of work

  • Full-time with shifts

Languages

  •  English
  •  Latvian
Contact person
66 011 160

Registration number40003900814

Similar job ads:

Jaunākais klientu atbalsta speciālists/-e (iespējams darbs no mājām)
BTA Baltic Insurance Company AAS
Rīga
€ 4.7 – 9.4
Deadline: 30.05.2024
Bank Services Specialist with interest in Private Banking | SEB, Riga
SEB
Rīga

Deadline: 13.06.2024
Biroja Vadītāja/s
SIA Workland Latvia
Rīga
€ 1250
Deadline: 02.06.2024