679
PARICO SIA
Iekārtu ekspluatācijas inženieris
PARICO SIA
PARICO SIA

PARICO SIA

Prasības kandidātiem:

  • Izglītība tehniskajās zinībās;
  • Augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Labas datorprasmes, tai skaitā pamatzināšanas par datortīklu darbību un prasmes lietojumprogrammatūru uzstādīšanā;
  • Autovadītāja tiesības B kategorija un braukšanas pieredze;
  • Labas latviešu valodas un angļu valodas zināšanas;
  • Spēja orientēties tehniskajā literatūrā angļu valodā;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Spēja patstāvīgi plānot darbus un noteikt prioritātes.

Pamatpienākumi:

  • Laboratorijas iekārtu uzstādīšanas, uzturēšanas un remonta darbus;
  • Apmācīt un konsultēt klientus par iekārtām;
  • Veikt rezerves daļu pasūtīšanu u.c.

Mēs piedāvājam:

  • Stabils ikmēneša atalgojums un sociālās garantijas;
  • Bruto atalgojums 1800 - 2300 EUR atkarībā no pieredzes;
  • Pilns tehniskais nodrošinājums darbam;
  • Darbs gan birojā, gan attālināti;
  • Elastīgs darba laiks.
Monthly gross salaryGross/mo  € 1800 - 2300

Additional information:  Atalgojums atkarībā no pieredzes.

Location

    Rīga, Latvia
    Dzērbenes iela 27-220
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Languages

  •  English
  •  Latvian
Contact person
Inga Zviedre-Pečule
26393333
Mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens ir FOSS Analytical (www.fossanalytics.com) iekārtu pārdošana un serviss Latvijā. Pārstāvam šo uzņēmumu jau 17 gadus. Darbojamies pārtikas un lauksaimniecības jomā.

Company websitehttps://www.parico.lv/

Registration number40003966765

Similar job ads:

Operators/-e koģenerācijas stacijā Rīgā
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2000
Deadline: 10.06.2024
Industriālo ēku apsaimniekošanas remontdarbu meistars/-e
Air Baltic Corporation AS
Rīga
€ 2000 – 2000
Deadline: 27.05.2024
Pārdošanas speciālists/-e
Rīga
€ 1800 – 2300
Deadline: 29.05.2024