349
Pārdevējs/-a Circle K Saulkrasti - franšīze ("Kurši", Saulkrastu pag., Saulkrastu nov., LV-2160)
Circle K Latvia

Prasības kandidātiem

Par Tevi:
- Tev patīk būt cilvēkos un darba laiku pavadīt aktīvi, strādājot dinamiskā vidē.
- Darbu maiņās (gan dienas, gan nakts) uzskati par iespēju veltīt laiku arī citām savām interesēm.
- Tevi nebiedē darbs pie kases un tehniskas iekārtas.
- Tu spēj racionāli darboties arī stresa situācijās.
- Esi gatavs/-a mācīties un apgūt gan "Circle K" gardo burgeru receptes, gan degvielas uzpildes noslēpumus.

Darba pienākumu apraksts

Darba pienākumi:
- nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanu degvielas uzpildes stacijā;
- klientu konsultēšana par pieejamo preču un pakalpojumu klāstu;
- kārtības un tīrības nodrošināšana veikala telpās un teritorijā;
- preču pieņemšana, izkārtošana un dokumentu noformēšana;
- drošības un iekšējās kārtības noteikumu ievērošana atbilstoši LR likumdošanas un uzņēmuma prasībām.

Mēs piedāvājam

Tu iegūsi:
- Lielisku, draudzīgu komandu.
- Darbam nepieciešamās apmācības (darbā tevi ievadīs, apmācīs un atbalstīs pieredzējis kolēģis).
- Atalgojumu bruto: līdz 6, 30 EUR (pārbaudes laikā 6.00 EUR) stundā dienas maiņā; līdz 9, 45 EUR /stundā nakts maiņā; līdz 12, 60 EUR/stundā svētku dienā.
- Papildus iespēja saņemt ceturkšņa prēmijas, vadoties no sasniegtajiem rezultātiem.
- Atlaides darbiniekiem: degvielai, gardajiem ēdieniem un kafijai, kā arī atlaides TN Kurši veikalos.
- Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

LIELISKI?
Tad sūti savu pieteikumu un ar prieku satiksimies.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti nākamajā atlases kārtā.

Nosūtot savu pieteikumu SIA "Augstceltne", Jūs brīvprātīgi piekrītat Jūsu pieteikuma dokumentā norādīto personas datu apstrādei darbā pieņemšanas nolūkā.
Hourly gross salaryGross/h  € 6 - 6.3

Location

    Saulkrasti, Saulkrastu novads, Latvia
    "Kurši", Salukrastu pag., Saulkrastu nov., LV-2160

Time of work

  • Full-time with shifts
Contact person
Circle K Latvija
67878403
SIA "Augstceltne" , Reģ.nr. 40103000117, kas saskaņā ar franšīzes līgumu darbojas ar Circle K zīmolu.

Registration number40003064094

Similar job ads:

DUS Vadītājs/a Circle K Krimulda - franšīze ("Cielavas", Ragana, Krimuldas pag., Siguldas nov.)
Siguldas novads
€ 1600 – 1600
Deadline: 14.06.2024
Pārdevējs/-a Circle K Ogre (Rīgas iela 19, Ogre)
Ogre
€ 6.7 – 7
Pārdevējs/-a Circle K Daugmale - franšīze
Ķekava
€ 6 – 6.3
Deadline: 29.05.2024