Mobilā versija

CV katalogi - darba meklētāju amati - Lauksaimniecība / Vides zinātne - dabas zinātņu speciālists - rezultāti

Meklēt
CV daļa

Meklēšanas rezultāts

Atrasti 55 CV. 11-20.
NB! Papildinātie CV ir izcelti
Parādīt CV ar īso aprakstu NB! CV tiek rādīti ar īsu ievadu
Parādīt CV:
Katalogs / Kods CV īss apraksts
Kods: 5305301
CV angļu valodā
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: asistents (apdrošināšana), vadītājs (apdrošināšana)

Īss apraksts
Bachelor of Science, ambitious,communication skills, managerial skills,technical skills, sales and marketing experience , Looking for a perfect job for me.
CV labots: 2015.10.01.

Apskatīt CV

Kods: 5145627 Vecums: 28
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: asistents (vide)

Īss apraksts
Dabas zinātņu maģsitrs ģeogrāfijā, specializējies vides problēmu risināšanā. Augsta atbildības un pienākuma sajūta. Piemīt prasmes grupu darba plānošanā, organizēšanā un vadīšanā. Pieredze saviesīgu pasākumu organizēšanā. Meklēju darbu, kurā izmantot savas profesionālās zināšanas un sabiedriskās dzīves organizēšanas iemaņas.
CV labots: 2015.09.16.

Apskatīt CV

Kods: 3090278 Vecums: 29
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: viesnīcas administrators, zemes ierīkotājs / mērnieks, zinātnieks, Ģeotelpisko risinājumu konsultante

Īss apraksts
Mērķtiecīga, izglītota, komunikabla, dzīvespriecīga, spējīga ātri mācīties un apgūt jaunu vielu. Zinoša ģeogrāfiskās informācijas sistēmu, gnns iekārtu, mežsaimniecības, ka arī vides zinātnes jautājumos.
CV labots: 2015.09.14.

Apskatīt CV

Kods: 4803499 Vecums: 31
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: administratīvais asistents, dabas zinātņu speciālists, valsts administrācijas vecākais speciālists

Īss apraksts
Meklēju darbu vides aizsardzības jomā, kā arī jomās, kas saistīta ar patērētāju tiesību aizsardzību,produktu testēšanu arī jomās, kas vērsta uz sadarbību ar Vāciju. Esmu guvusi pieredzi administratīvajā darbā, pieredzi valsts pārvaldes institūcijās Latvijā(vairāk kā 3 gadi)un Vācijā (1 gads).
CV labots: 2015.08.17.

Apskatīt CV

Kods: 5270327 Vecums: 27
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: kvalificēts strādnieks (ķīmiskā rūpniecība), zinātniskas laboratorijas darbinieks, ķīmiķis

Īss apraksts
CV labots: 2015.08.03.

Apskatīt CV

Kods: 3684917 Vecums: 30
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: pasniedzējs (augstskolā), tirdzniecības pārstāvis, viesnīcas administrators

Īss apraksts
Esmu civēks ar augstu atbildības sajūtu. Protu strādāt kā individuāli, tā arī komandā. Esmu ieguvusi doktora grādu vides inženierzinātnē. Disertācijas tēma "Integrētās primātā iepakojuma atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modelis". Esmu gatava pielietot līdz šim iegūtās prasmes un zināšanas, kā arī apgūt jaunas. Meklēju darbu apgūtajā vai līdzīgā nozarē. Personīga interese ir par atkritumu apsaimniekošanas pārvaldību un tehnoloģijām, ekodizainu, apgriezto loģistiku un nelineārām sistēmām.
CV labots: 2015.08.03.

Apskatīt CV

Kods: 4682943 Vecums: 29
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: Maršrutu pārraugs, Normētājs, dabas zinātņu speciālists

Īss apraksts
28 gadu vecs vīrietis, ieguvis ģeogrāfijas maģistra grādu, mērķtiecīgs, ar izteiktu atbildības sajūtu, erudīts, ātri apgūstu jauno, spējīgs darboties gan komandā, gan patstāvīgi.
CV labots: 2015.07.30.

Apskatīt CV

Kods: 5034359 Vecums: 25
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: Darbs NVO, Laborants, darbs arheoloģiskajos izrakumos

Īss apraksts
Esmu 23 gadu jauna, entuziastiska un optimistiska jauniete, kas nesen aizstāvējusi savu maģistra darbu Vides zinātnēs. Meklēju darbu, kas vēlams saistīts ar dabaszinātnēm. Esmu komunikabla un sabiedriska jauniete ar augstu atbildības sajūtu un vēlmi apgūt ko jaunu, tādēļ labprāt darbotos arī citās, no dabaszinātnēm attālinātās jomās.
CV labots: 2015.05.06.

Apskatīt CV

Kods: 4856653 Vecums: 25
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: Bistro pakalpojumu darbinieks, Dabaszinātņu laborants, Eksperts, Palīgstrādnieks, Pārdevēja palīgs, Sekretāra asistents, ierēdnis

Īss apraksts
24 gadus jauna sieviete, dabaszinātņu maģistra grāds vides zinātnē, komunikabla, uzticama, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta personība, kas meklē jaunas darba iespējas.
CV labots: 2015.03.17.

Apskatīt CV