Mobilā versija

CV katalogi - darba meklētāju amati - Lauksaimniecība / Vides zinātne - dabas zinātņu speciālists - rezultāti

Meklēt
CV daļa

Meklēšanas rezultāts

Atrasti 43 CV. 11-20.
NB! Papildinātie CV ir izcelti
Parādīt CV ar īso aprakstu NB! CV tiek rādīti ar īsu ievadu
Katalogs / Kods CV īss apraksts
Kods: 4332999 Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: ES finanšu resursu atbalstīto projektu Eksperts, Telpiskās attīstības plānotājs, apsekotājs, asistents (jurisprudence), projektu vadītājs (kultūra / izklaide), veikala vadītāja asistents, pirms tam - pārdevējs

Īss apraksts
Esmu analītiski un kritiski domājošs, jauns vīrietis. Spēju strādāt ar liela apjoma informāciju, kas prasa pacietību un iedziļināšanos, tāpat spēju strādāt komandā un uzņemties procesu vadību. Meklēju darbu Rīgā vai Cēsīs - vietējā vai starptautiskā kompānijā.
CV labots: 2017.01.02.

Apskatīt CV

Kods: 2417246 Vecums: 33
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: Bankas maksājumu karšu speciālists, Datu ievades operators, Kredītlimitu apstrādes speciālists, Pārdošanas projektu vadītājs, kredītu speciālists, kurjers, mehāniķis, sociālais darbinieks, tirdzniecības asistents, tirdzniecības vadītājs

Īss apraksts
Esmu 30 gadus jauns vīrietis, kas meklē darbu aizraujošā un dinamiskā kompānijā ar izaugsmes iespējām. Mana līdzšinējā darba pieredze gan Latvijā, gan ārpus tās un plašais amatu spektrs liecina, ka spēju iejusties un darboties jebkurā vidē. Strādājot Decathlon UK Limited, manos darba pienākumos ietilpa komandas izveide, darba organizācija, kontrole un izpilde atbilstoši kompānijas standartiem, kā arī konfliktsituāciju risināšana. Esmu ieguvis neatsveramu pieredzi sekmīgi vadot komandu, tādejādi sasniedzot labākos finansiālos rādītājus kompānijas pastāvēšanas vēsturē. Man piemīt labas saskarsmes, pārliecināšanas un argumentācijas prasmes. Protu ātri iejusties komandā un kopīgiem spēkiem sasniegt nospraustos mērķus. Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām un esmu motivēts papildināt savas zināšanas veiksmīgākai darba pienākumu izpildei. Esmu pārliecināts, ka mana līdzšinējā pieredze un zināšanas spētu kalpot kā labs ieguldījums Jūsu kompānijas turpmākai sekmīgai attīstībai. Paldies.
CV labots: 2016.12.23.

Apskatīt CV

Kods: 4513387 Vecums: 29
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: bārmenis, kvalitātes kontroles inspektors

Īss apraksts
29 gadus veca sieviete, 02.02. - 26.05.2016. -SIA mācību centrs “AUSTRUMVIDZEME” - iegūta profesionālās kvalifikācijas apliecība un piešķirta kvalifikācija lietvedis; 2012. gadā pabeidzu studijas Rēzeknes Augstskolā studiju programmā "vides inženieris", kur esmu ieguvusi profesionālo bakalaura grādu vides aizsardzībā un vides inženiera kvalifikāciju. Esmu mērķtiecīga,enerģiska,ar izteiktu atbildības sajūtu,gatava apgūt jaunas zināšanas un iemaņas, labprāt iegūtu nepieciešamās zināšanas, kuras vajadzīgas konkrētajā darbā, kā arī efektīvi pielietot jau esošās. Meklēju aizraujošu un dinamisku darbu.
CV labots: 2016.11.07.

Apskatīt CV

Kods: 5473110 Vecums: 26
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: vides aizsardzības speciālists, vides inženieris

Īss apraksts
CV labots: 2016.06.27.

Apskatīt CV

Kods: 4304873 Vecums: 31
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: administratīvais darbinieks, lietvedis, projektētāja palīgs (inženierzinātnes)

Īss apraksts
vides inženiera profesionālais bakalaura grāds, atbildīga, mērķtiecīga, komunikabla. Ar pieredzi ŪK tīklu projektēšanā, bukletu maketēšanā, lietvedībā. Meklēju darbu Ventspilī, Kuldīgā, Talsos.
CV labots: 2016.02.21.

Apskatīt CV

Kods: 5083693 Vecums: 25
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: Klientu konsultants, biroja administrators, kasieris - pārdevējs, tirdzniecības konsultants (inženiertehnika)

Īss apraksts
Esmu 24 gadus jauna sieviete ar izteiktu atbildības sajūtu, ar spēju ātri mācīties un vēlmi sevi pierādīt strādājot savā specialitātē - iegūts bakaurs bioloģijā. Labprāt darbotos kāda uzņēmuma laboratorijā, kas saistīta ar biotehnoloģijām, selekcijas, izmēģinājumu, pētnieciskajā institūtā, dabas aizsardzības institūcijā vai medicīnas-veterinārmedicīnas iestādē. Varētu pasniegt arī bioloģiju skolā. Tāpat labprāt darbotos saistītā sfērā, piemēram, kā tirdzniecības pārstāvis.
CV labots: 2016.02.21.

Apskatīt CV

Kods: 2070469 Vecums: 40
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: datu ievades operators, vecākais mineralogs

Īss apraksts
36 gadus jauna sieviete, ģeoloģijas maģistra grāds. Meklēju darbu, kas saistīts ar ģeoloģiju
CV labots: 2016.02.06.

Apskatīt CV

Kods: 4741575 Vecums: 27
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: asistents (būvniecība / nekustamais īpašums)

Īss apraksts
CV labots: 2016.01.02.

Apskatīt CV

Kods: 3395426 Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: Eksperts, Kultūras komitejas darbinieks/dalībnieks, apmācību vadītājs, asistents (zinātne), brīvprātīgais, brīvprātīgais (asistents), bārmenis, datu bāzes administrators, dārznieks, ierēdnis, praktikants, priekšsēdētājs, pārdevējs floristikas veikalā, vadītājs, valdes loceklis

Īss apraksts
Esmu ieguvusi izglītību vides zinātnes (bakalaura) un Bioloģijas, kā arī vides ekonomikas maģistratūras programmā. Man raksturīga augsta atbildības sajūta, precizitāte un lieliska atmiņa, prasme formulēt viedokli gan vārdiem, gan rakstiski; piemīt labas komunikācijas un līdera spējas, labprāt strādāju gan individuāli, gan komandā. Man piemīt arī prasme iedvesmot un motivēt citus. Esmu izstrādājusi un pārraudzījusi projektus, rīkojusi (dažādus) pasākumus 300 un vairāk cilvēkiem, administrējusi mājas lapas, pārraudzījusi finanšu dokumentus un atskaites. Meklēju darbu, kur pielietot iegūtās zināšanas un apgūt jaunas.
CV labots: 2015.12.08.

Apskatīt CV