1062
Galvenais tehnologs/ģe (Liepājā)
I-Work Group

I-Work Group klients, kas ir lielākais kokvilnas un personīgās higiēnas produktu ražotājs Eiropā, aicina pievienoties savai komandai

Galveno tehnologu/ģi

Galvenie pienākumi:

  • Uzturēt, veidot un regulāri uzlabot nepieciešamo tehnoloģisko un produkcijas kvalitātes dokumentācijas apriti
  • Atbalstīt savā pakļautībā esošo komandu un konsultēt darbā iesaistītās nodaļas
  • Analizēt, virzīt un pilnveidot ražošanas procesus, kā arī ieviest labojumus
  • Ievērot noteiktos tehnoloģiskos procesus un kontrolēt ražošanas tehnoloģisko stāvokli
  • Vadīt un organizēt darbības, kas samazina brāķu daudzumu

Prasības:

  • Vadītprasmei, kas noderēs atbalstot komandu un pieņemot lēmumus
  • Augstākajai izglītībai ar amatu saistītā vai līdzvērtīgā studiju programmā
  • Izcilām latviešu valodas prasmēm un angļu valodas zināšanām kā mutiski, tā rakstiski, kas vajadzīgas darbā ar ārvalstu partneriem
  • Teicamām MS Office lietotāja prasmēm, jo īpaši MS Excel
  • Vismaz 2 gadu praktiskai darba pieredzei līdzvērtīgā amatā
  • Kā priekšrocība tiks vērtēta darba pieredze ražojošā uzņēmumā, vēlams pārtikas nozarē

Piedāvājam:

  • Piepildošu, interesantu un dinamiskas vides darbu uzņēmumā, kas strauji pilnveidojas
  • Atalgojumu no 1600 EUR Bruto un ikmēneša prēmijas līdz 25% apmēra par sasniegtajiem rezultātiem
  • Papildus bonusus bezmaksas iknedēļas baseina apmeklējumu, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika, tehnisko nodrošinājumu
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no 1. darba dienas
  • Iespēju realizēt idejas un pilnveidot kompetences, pie mums ir izaugsmes iespējas
  • Pilnas slodzes darbu klātienē, Liepājā
  • Darbu uz noteiktu laiku
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1600 - 2000

Papildu informācija: Atalgojumu no 1600 EUR Bruto un ikmēneša prēmijas līdz 25% apmēra par sasniegtajiem rezultātiem

Atrašanās vieta

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
  • Noteikts termiņš

Prasmes

 ISO 9001 Kvalitātes vadība Komandas vadība Pārtika Ražošana Administratīvā dokumentācija Valodas zināšanas Iniciatīva Darba pieredze ražošanā tehnologs pārtikas tehnologs food manufacturing Komunikācijas prasmes Datorprasmes Stresa noturība Precizitāte Tehniskās iemaņas

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Edīte Timofejeva
25667789
I-Work Group klients - viens no vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā un Eiropā ar vairāk nekā 28 gadu pieredzi.

Tev varētu interesēt arī:

Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Beigu termiņš: 20.05.2024
Pasūtījumu apstrādes speciālists/-e
CIDO Grupa SIA
Rīga
€ 1000 – 1200
Beigu termiņš: 22.05.2024
Biroja administrators/-e
Transporta un sakaru insitūts AS
Rīga
€ 1200
Beigu termiņš: 24.05.2024