1196
Klientu apkalpošanas speciālists/-e
Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152)
aicina darbā
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU/-I
darbam Allažu vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā
Klientu apkalpošanās pārvaldē
(uz nenoteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:
  • kvalitatīva Allažu VPVKAC klientu apkalpošana, sniedzot informāciju klātienē un attālināti par valsts un pašvaldības pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību un nepieciešamajiem dokumentiem;
  • maksājumu pieņemšana un kases dokumentu sagatavošana;
  • ienākošās un izejošās korespondences reģistrēšana un nosūtīšana;
  • darbs ar dažādām datubāzēm un reģistriem;
  • operatīva informācijas aprites koordinēšana, nodrošināšana;
  • savas kompetences ietvaros pārzināt LR likumdošanas aktus un pielietot amata pienākumu veikšanai.

Prasības pretendentam:
  • augstākā izglītība (iegūta vismaz 1. līmeņa augstākā izglītība);
  • valsts valodas zināšanas (t.sk. ortogrāfijas, interpunkcijas, sintakses un morfoloģisko prasību ievērošana) augstākajā līmenī;
  • vēlamas svešvalodu zināšanas (angļu, krievu) sarunvalodas līmenī;
  • pieredze klātienes klientu apkalpošanā ne mazāk kā 2 gadi;
  • vēlama darba pieredze valsts vai pašvaldības iestādē;
  • teicamas prasmes darbā ar datoru (MS Office)
  • teicamas komunikācijas prasmes, atsaucība, iniciatīva, pozitīva attieksme;
  • teicamas prasmes strādāt komandā;
  • precizitāte, augsta atbildības izjūta.

Piedāvājam:
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis Sigulda aizrauj!;
  • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem;
  • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas no 1150 līdz 1210 euro.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.maijam ar norādi Klientu apkalpošanas speciālists nosūtīt sadaļā PIETEIKTIES, pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 67970849.

 Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1150 - 1210

Papildu informācija: atalgojumu pirms nodokļu nomaksas no 1150 līdz 1210 euro.

Atrašanās vieta

    Sigulda, Siguldas novads, Latvija
    Allaži

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152) .
67970849

Uzņēmuma mājaslapahttp://sigulda.lv

Tev varētu interesēt arī:

Klientu konsultants
Melderi V
Ogre
€ 1200
Beigu termiņš: 24.05.2024
Saimniecības pārzinis/e
CĒSU ALUS A/S
Cēsis
€ 1600 – 1900
Beigu termiņš: 29.05.2024
Vecākais mārketinga speciālists/-e
Sigulda
€ 1502 – 1581