1037
Nittis SIA
Interneta veikala projektu vadītājs/-a
Nittis SIA
Nittis SIA

Nittis SIA

NS King dibināts 1994. gadā, ir viens no līderiem apavu un aksesuāru tirgū. Pateicoties tiešajiem kontaktiem ar labākajiem ārzemju ražotājiem, NS King ir izdevies atrast līdzsvaru starp kvalitāti un izdevīgām cenām.

NS King ne tikai seko līdzi tirgus situācijai, bet arī modes tendencēm pasaulē. Katru gadu tiek veidota fashion- kolekcija, pircējiem ar visizsmalcinātāko gaumi.

Sakarā ar paplašināšanos un vēlmi attīstīties, aicinām pievienoties mūsu komandai:
INTERNETA VEIKALA PROJEKTU VADĪTĀJS

Darba apraksts un pienākumi:
  • Uzņēmuma darbinieku vajadzību izzināšana saistībā ar interneta veikala darbību;
  • Interneta veikala programmas pilnveidošana atbilstoši uzņēmuma vajadzībām;
  • Uzdevumu formulēšana programmas izstrādātājiem atbilstoši identificētajām vajadzībām;
  • Funkcionālo prasību veidošana programmai, izstrādes uzdevumu izvirzīšana un apraksts;
  • Tehnisko uzdevumu izpildes līdzdalība un kontrole;
  • Pēc lietotāju pieprasījuma informācijas vākšana, analīze.
  • Pastāvīga interneta veikala uzraudzība, tehnisko problēmu identificēšana un risināšana;
  • Intereneta veikala programmas jauno funkciju attīstības plānošana un ieviešana;
  • Lēmumu pieņemšana par to, ko iekļaut programmā un kuras funkcijas ir prioritāras.
  • Izpildīto uzdevumu testēšana un izpildes kvalitātes kontrole;

PRASĪBAS NO KANDIDĀTA:
  • Ļoti labas komunikācijas prasmes, stresa noturība, orientācija uz rezultātu;
  • Labas analītiskās prasmes;
  • Spēja strādāt komandā, vadīt projektus, deleģēt un uzraudzīt uzdevumu izpildi;
  • Vēlme mācīties un pilnveidot savas prasmes;
  • Krievu valodas zināšanas, latviešu un angļu valodas zināšanas komunikācijas līmenī;
  • Vēlamas zināšanas par 1C programmu un pieredze darbā ar interneta veikala programmu Magento 2;
  • Vēlama pieredze projektu vadībā un e-komercijā.

PIEDĀVĀJAM:
  • Bezmaksas stāvvietu darbiniekiem;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc 1 nostrādāta gada);
  • Pretīmnākošu vadību un draudzīgus, atbalstošus kolēģus;
  • Darba vietu jaunā, mūsdienīgā un plašā birojā;
  • Elastīgu darba laiku;
  • Apmācības nepieciešamajām darba prasmēm;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Iespēja neapstāties pie sasniegtā un karjeras izaugsme starptautiskā uzņēmumā.

Lūdzu, sūtīt savu CV sadaļā "pieteikties". Mēs sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1500

Papildu informācija: sākot no 1500 EUR bruto

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Nittis SIA

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.nsking.lv

Tev varētu interesēt arī:

Klientu apkalpošanas speciālists/-e
4finance A/S
Rīga
€ 1100 – 1500
Beigu termiņš: 30.05.2024
Līzinga speciālists/-e
SIA MAPO
Rīga
€ 1400 – 2100
Beigu termiņš: 02.06.2024
Pārdošanas komandas atbalsta administrators/-e
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1500
Beigu termiņš: 19.05.2024