1947
Projektu vadītājs
KURBADS UN KO SIA

Prasības kandidātiem

Nepieciešamās prasmes un īpašības
  • Vismaz 2 gadu praktiska pieredze projektu vadībā
  • Vēlama atbilstoša izglītība
  • Pieredze IT sistēmu ieviešanā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Spēja sadarboties komandā un mērķtiecīgi organizēt savu darbu paralēli vairākos projektos
  • Precizitāte darbā ar datiem
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas
  • Atbildīga un dinamiska personība

Darba pienākumu apraksts

Galvenie pienākumi
  • Plānot, vadīt un uzraudzīt dažādus uzņēmuma attīstības, digitalizācijas un efektivitātes projektus
  • Strukturēt un nodrošināt projekta uzdevumu izpildes termiņus, budžetu un kvalitāti
  • Nodrošināt projektiem nepieciešamo dokumentāciju un atskaites
  • Sadarboties ar ārējiem partneriem IT un citos jautājumos
  • Piedalīties projektu plānošanā, sadarboties ar uzņēmuma departamentiem projektu ieviešanas procesos

Mēs piedāvājam

Piedāvājam
Darbu dažādos aizraujošos projektos, iespēju attīstīt un pilnveidot savas kompetences
Motivējošu atalgojumu no 2000.- EUR un bonusus
Draudzīgus, profesionālus kolēģus un mūsdienīgu darba vidi
Jaunākās tehnoloģijas ikdienas darbam
Saliedēšanās pasākumus un apmācības kvalifikācijas celšanai

Aizraujoša vakance darbiniekam, kurš ir realizējis Projektu vadību un vēlas attīstīt un padziļināt savas prasmes kompleksu projektu vadīšanā iekļaujot biznesa procesus un IT izstrādes projektus.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 3000

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Mazjumpravas iela 24

Darba veids

  • Pilna slodze
Kontaktpersona
Iveta Zilbere
29167999
Kurbads un Ko SIA - tirgus līderis, kas vairāk kā 30 gadus darbojas transporta pārvadājumu, un citās autonozares jomās. Uzņēmuma darbības profilu paplašina saistītie grupas uzņēmumi, kas strādā sporta, nekustamo īpažumu pārvaldības un citās nozarēs piesaistot vislabākos profesionāļus spēcīgajai Kurbads un Ko komandai.

Uzņēmuma mājaslapahttp://www.kurbads.lv

Tev varētu interesēt arī:

Iepirkumu un piegādātāju vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2500 – 4000
Beigu termiņš: 30.05.2024
IT nodaļas vadītājs/-a
Eiro Personāls klients
Rīga
€ 3500 – 4000
Beigu termiņš: 17.05.2024
Head of International Relations Unit
Omniva SIA
Rīga
€ 5000
Beigu termiņš: 07.06.2024