391
Medicīnas ierīču tehniķis/inženieris
Rīgas veselības centrs SIA

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt struktūrvienībās esošo medicīnisko ierīču un iekārtu (turpmāk medicīnas ierīču) reģistrāciju, uzraudzību un ekspluatāciju atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • izveidot medicīnas ierīču tehnisko sistēmu uzturēšanas datu reģistru un elektronisko problēmpieteikumu sistēmu;
  • pildīt iepirkumu komisijas locekļa pienākumus;
  • būt par atbildīgo personu līgumu izpildes uzraudzībā un vadībā savā atbildības jomā;
  • sagatavot medicīnas ierīču tehnisko sistēmu darbības novērtējumus;
  • sniegt priekšlikumus par ekspluatācijai nederīgām, neefektīvām vai citādā veidā neracionāli izmantojamām medicīnas ierīcēm;
  • veikt medicīnas ierīču elektromehāniskus remontdarbus savas kompetences ietvaros;
  • nodrošināt sadarbību ar radiācijas drošības ekspertu;
  • darbu izpildē un organizēšanā veikt ekonomisko faktoru analīzi, izvēloties racionālus materiāli tehniskos resursus;
  • regulāri sekot līdzi jaunumiem normatīvajos aktos un jaunievedumiem savas specialitātes ietvaros, izskatīt iespējas un izstrādāt priekšlikumus jaunievedumu ieviešanai.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā tehniskā izglītība vismaz bakalaura grāds, vēlams medicīnas inženierijas un fizikas jomā;
  • vēlama darba pieredze medicīnas jomā;
  • zināšanas un izpratne par medicīnas ierīcēm un iekārtām, to uzturēšanu un pārvaldību;
  • izcilas prasmes strādāt ar datorprogrammām (MS Office u.c.), biroja tehniku;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • vēlama vismaz Bz elektrodrošības grupa;
  • precizitāte, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • darba samaksu: 2240,00 EUR (bruto) mēnesī.

Pieteikuma vēstuli un CV, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi Medicīnas ierīču tehniķis/inženieris, lūdzam sūtīt sadaļā "Pieteikties" līdz 2024.gada 20.maijam.
Papildus informāciju varat iegūt, sazinoties pa tālruni 26005619 un 22308066.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu.

Pieteikumā iekļautie dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Informācija par amata pretendenta datu apstrādi pieejama šeit: https://rigasveseliba.lv/lv/par-mums#personas-datu-apstrades-politika
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2240

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Spulgas iela 24

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS office
Kontaktpersona
Personāla nodaļa
26005619
SIA Rīgas veselības centrs ir 100% apmērā Rīgas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība ar ierobežotu atbildību. Sabiedrība ir izveidota 2014. gadā, reorganizējot 6 Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrības ar vairākas desmitgades ilgu pieredzi veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Ar 31.03.2022. deleģējuma līgumu Rīgas valstspilsētas pašvaldība ir deleģējusi mūsu iestādei veikt savā kompetencē ietilsptošos uzdevumus: primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegša un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana.
Šobrīd Rīgas veselības centra ietvaros darbojas 6 filiāles Ziepniekkalns, Imanta, Torņakalns, Iļģuciems, Bolderāja un Ķengarags, kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus vairumam Pārdaugavas un daļai Ķengaraga iedzīvotāju (vidēji 120 000 pacientiem gadā vairāk kā 400 000 ārstniecības epizodes) iespējami tuvu viņu dzīves vietai. Mēs esam jums tuvāk tā skan arī sabiedrības moto.
Mūsu iestādē strādā vairāk nekā 450 darbinieki, un mēs, sadarbības ietvaros ar Latvijas universitāti un Rīgas Stradiņa universitāti, nodrošinām mācību prakses vietas jaunajiem speciālistiem.

Uzņēmuma mājaslapahttps://rigasveseliba.lv/lv/

Tev varētu interesēt arī:

Medicīnas inženieris/-e
KJ Serviss
Rīga
€ 2200
Beigu termiņš: 02.06.2024
Klientu apkalpošanas speciālistu/-i inženiertehnisko risinājumu jomā
Hagberg SIA
Rīga
€ 2000 – 2500
Beigu termiņš: 03.06.2024
Tehnisko darbu projektu vadītājs/-a Rīgā
Hagberg SIA
Rīga
€ 1900 – 2200
Beigu termiņš: 08.06.2024