513
Nacionālais veselības dienests
Informācijas tehnoloģiju projektu attīstības nodaļas projektu vadītājs/-a

Nacionālais veselības dienests (reģistrācijas Nr.90009649337) izsludina konkursu uz darbinieka amatu Informācijas tehnoloģiju projektu attīstības nodaļas projektu vadītājs/-a (uz nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt Nacionālā veselības dienesta informācijas sistēmu attīstības projektu koordinēšanu un ieviešanu;
  • nodrošināt informācijas sistēmu pilnveidošanas un uzturēšanas aktivitāšu īstenošanu;
  • piedalīties biznesa procesu un prasību analīzē, izvirzīt prasības informācijas sistēmu izstrādei un uzturēšanai;
  • uzturēt ar projekta un informācijas sistēmu pārvaldību saistīto dokumentāciju sadarbībā ar ārpakalpojuma sniedzējiem;
  • koordinēt un atbalstīt sadarbību ar sadarbības partneriem, interešu grupu pārstāvjiem un citām iesaistītajām institūcijām.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība (izglītība datorzinātnēs vai projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • zināšanas un vismaz viena gada praktiskā darba pieredze IS izstrādes, ieviešanas un/vai uzturēšanas projektos;
  • vēlama izpratne par normatīvajiem aktiem, kas reglamentē prasības valsts IS;
  • valsts valodas prasmes C1 līmenis;
  • labas angļu valodas prasmes B1 līmenis;
  • teicamas datorprasmes MS Office (Word, Excel, PowerPoint) un interneta pārlūkprogrammās;
  • analītiskā domāšana, prasme orientēties lielā informācijas apjomā un pieņemt argumentētus lēmumus;
  • organizatoriskās, sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • spējas strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu atsaucīgu un pieredzējušu kolēģu komandā;
  • profesionālās izaugsmes un jaunas pieredzes iespējas;
  • mēnešalgu līdz EUR 2340 (bruto) atbilstoši profesionālajai pieredzei;
  • piemaksas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
  • papildatvaļinājumu atbilstoši darba izpildes novērtējuma rezultātiem;
  • sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika, pabalsti, kompensācijas);
  • daļējas attālinātā darba iespējas.

Savu CV ar īsu motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas/foto ar norādi "Informācijas tehnoloģiju projektu attīstības nodaļas projektu vadītājs" sūtīt elektroniski sadaļā "Pieteikties" vai pa pastu Nacionālā veselības dienesta Personāla nodaļai (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, LV-1012) līdz 2024. gada 17. maijam. Uzziņas pa tālruni 67043772, savukārt vairāk informācijas par Nacionālo veselības dienestu var uzzināt tīmekļvietnē www.vmnvd.gov.lv vai mūsu Twitter un Facebook profilos.

Pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas konkursa pirmajā atlases kārtā, sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai atlases kārtai.

Lai noformētu darba tiesiskās attiecības būs nepieciešams elektroniskais paraksts.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. pantu, Nacionālais veselības dienests informē:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Nacionālais veselības dienests;
3) papildu informāciju varat iegūt Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē http://www.vmnvd.gov.lv/lv/par-nvd/personas-datu-apstrade.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2340

Papildu informācija: atalgojums atbilstoši profesionālajai pieredzei.

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Cēsu iela 31, k-3

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS Office

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
Kontaktpersona
Personāla nodaļa
67043772
Nacionālais veselības dienests (NVD) ir Veselības ministrijas padotības iestāde, kas uzsāka darbību 2011. gada 1. novembrī.
NVD mērķis: īstenot valsts politiku veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā un administrēt veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus, nodrošinot racionālu un maksimāli efektīvu valsts budžeta līdzekļu izmantošanu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā, kā arī īstenot valsts politiku E-veselības ieviešanā.

NVD administrē: veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus, slēdz līgumus un norēķinās par sniegtajiem pakalpojumiem, veic veselības aprūpes pakalpojumu plānošanu, tarifu aprēķināšanu, veido kompensējamo zāļu sarakstu, vada E-veselības projektus, kā arī nodrošina atlīdzības izmaksas no Ārstniecības riska fonda atbilstoši Veselības inspekcijas lēmumam.

NVD misija: samērojot iedzīvotāju vajadzības ar pieejamajiem valsts budžeta līdzekļiem, nodrošinām mūsdienīgu valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību.

NVD vīzija: uz iedzīvotājiem orientēti darbinieki, kuri sadarbojas ar ārstniecības iestādēm, nodrošina kvalitatīvus, izmaksu efektīvus veselības aprūpes pakalpojumus, attīstot jaunas iedzīvotāju veselības aprūpes iespējas un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu veselības aprūpē.

Uzņēmuma mājaslapahttps://www.vmnvd.gov.lv/

Tev varētu interesēt arī:

Fasāžu risinājumu modelētājs/-a
UPB AS
Rīga
€ 2000 – 2600
Beigu termiņš: 29.05.2024
IT projektu vadītājs/-a
Polipaks Ltd.
Rīga
€ 2800 – 3100
Beigu termiņš: 09.06.2024
Informācijas tehnoloģiju departamenta direktors/-e
Latvijas autoceļu uzturētājs VAS
Rīga
€ 3500 – 4400