761
HR Partner SIA klients
Galveno (Vienīgo) Grāmatvedi

SIA RSGA ir holdings, uzņēmumu grupa, kas darbojas plaša spektra jomās un pārstāv enerģētikas, ražošanas, atkritumu menedžmenta, celtniecības, nekustamā īpašuma un zemes darbiem saistītus pakalpojumus. Daudzus gadus holdings veiksmīgi pierāda savas stabilās pozīcijas tirgū. Galvenā stratēģija ir kvalitatīvs darbs un profesionāli darbinieki, tāpēc šodien meklējam zinošu, motivētu un kvalificētu profesionālu ar izteikto velmi attīstīties:

GALVENO (VIENĪGO) GRĀMATVEDI

Galvenie pienākumi:

  • Grāmatvedības uzskaites veikšana saskaņā ar LR likumdošanu un uzņēmumu politiku;
  • Grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, nodokļu atskaišu sagatavošana, darba algu aprēķināšana;
  • Gada pārskatu sagatavošana atbilstoši LR likumdošanai, komunikācija ar valsts iestādēm, VID un t.t.;
  • Konsolidācija, darbs ar revidentu, dažādu operatīvo atskaišu sagatavošana uzņēmumu vadībai;
  • Dažādu operatīvo atskaišu sagatavošana uzņēmumu vadībai;
  • Citu administratīvu rīkojumu un darbu izpilde;
  • Profesionāla atbalsta sniegšana uzņēmuma finanšu procesos vadībai, kolēģiem;

Prasības:

  • Veiksmīga iepriekšēja pieredze galvenā (vienīgā) grāmatveža amatā;
  • Augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā;
  • Obligāta pieredze strādāt ar vairākiem uzņēmumiem vienlaicīgi, veidot bilances un konsolidāciju, darbs ar revidentu;
  • Pedantiskums, godīgums, precizitāte darbā ar skaitlisku informāciju, analītiska domāšana, spējas viegli mācīties un apgūt jauno, ātrums;
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Tendence uz attīstību un velme apgūt jaunas zināšanas, Tildes Jumis zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un stabilu darbu vienā no nozares vadošajiem uzņēmumiem;
  • Atbildīgu un dinamisku vidi, konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Iespējas mācīties un attīstīties, profesionālu un draudzīgu kolektīvu, zinošu vadītāju;
  • Attīstību un profesionālās pilnveides iespējas.
Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 2000 - 2700

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Mārupes iela 4.

Darba veids

  • Pilna slodze

Valodas

  •  Angļu
  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Jūlija Nikuļcova
SIA RSGA ir holdings, uzņēmumu grupa, kas darbojas plaša spektra jomās un pārstāv enerģētikas, ražošanas, atkritumu menedžmenta, celtniecības, nekustamā īpašuma un zemes darbiem saistītus pakalpojumus. Daudzus gadus holdings veiksmīgi pierāda savas stabilās pozīcijas tirgū. Galvenā stratēģija ir kvalitatīvs darbs un profesionāli darbinieki, tāpēc šodien meklējam zinošu, motivētu un kvalificētu profesionālu ar izteikto velmi attīstīties.

Tev varētu interesēt arī:

Galvenais grāmatvedis/-e
Eco Baltia AS
Rīga
€ 2400 – 2800
Beigu termiņš: 10.06.2024
Grāmatvedis/-e ; Lietvedis/-e
Lotosa zieds 99 SIA
Rīga
€ 1500 – 2200
Beigu termiņš: 24.05.2024
Bilancspējīgs/-a grāmatvedis/-e
BluOr Bank AS
Rīga
€ 2000 – 2500