Kas ir CV-Online?

CV-Online

CV-Online ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā.

Pateicoties attīstītai tehnoloģiskai bāzei un uz klienta vajadzībām vērstai uzņēmuma kultūrai, CV-Online Baltijas valstīs ir kļuvis par izteiktu tirgus līderi. CV-Online tirgus līdera pozīciju nosaka ne tikai apgrozījuma skaitļi, bet arī inovāciju daudzums interneta personāla atlases tirgū.

CV-Online

CV-Online nav tikai darba sludinājumu vortāls – tā būtība ir nodrošināt vislabāko apkalpošanu un partnerību visām iesaistītajām pusēm – darba meklētājiem, darba devējiem, uzņēmuma darbiniekiem un īpašniekiem. Ieguvējs ir sabiedrība kopumā, jo darba meklēšana ir atklāts un caurspīdīgs process.

Alma Media

Kopš 2012. gada CV-Online pieder Alma Media OYJ – vienam no vadošajiem Somijas mediju koncerniem, kura akcijas tiek kotētas Helsinku biržā. Alma Media šobrīd pieder plašs interneta personāla atlases uzņēmumu tīkls: www.monster.fi Somijā, www.jobs.cz un www.prace.cz Čehijā, www.profesia.sk Slovākijā, www.posao.ba Bosnijā un Hercogovinā, www.poslovi.infostud.com Serbijā un www.mojposao.net Horvātijā. Esot starp vadošajiem interneta nozaru vortāliem, CV-Online paveras plašas iespējas būt soli priekšā tehnoloģiskajā un klientu apkalpošanas jomā.

monster.com

No 2014. gada janvāra interneta personāla atlases pasaules līderis - www.monster.com ieguvis daļu no Alma Media atlases portāliem. Līdz ar to, tagad CV-Online pieder pasaules lielākajai interneta personāla atlases grupai un var piedāvāt pakalpojumus visā pasaulē. Tas ļauj CV-Online pastāvīgi būt inovāciju priekšgalā un uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti.