1108
Conexus Baltic Grid AS
Finanšu analītiķis/-e

Galvenās prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība finanšu jomā;
  • pieredze finanšu kontroles, biznesa kontroles vai līdzvērtīgā jomā vismaz 3 gadi;
  • sapratne par SFPS grāmatvedības standartu prasībām;
  • pieredze gada un ceturkšņa finanšu pārskatu sagatavošanā;
  • pieredze ilgtspējas pārskata sagatavošanā atbilstoši starptautiski atzītiem standartiem;
  • ļoti labas prasmes finanšu plānošanā un pakalpojuma pašizmaksas aprēķina veidošanā;
  • praktiskā pieredze regulāru un ad-hoc finanšu atskaišu gatavošanā;
  • eksperta līmeņa prasmes darbā ar MS Excel;
  • ļoti labas prasmes darbā ar Microsoft Office;
  • pieredze darbā ar MS Power BI tiks uzskaitīta par priekšrocību;
  • pieredze darbu organizācijas un darbu vadības jomā, vēlamas zināšanas par darba plānošanas metodēm;
  • Valsts valodas (C līmeņa 1. pakāpe) un angļu valodas prasmes (vismaz B līmeņa 2. pakāpe);
  • laba analītiskā un loģiskā domāšana;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • augsta precizitāte un atbildība par darba rezultātiem;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un pielāgoties prioritāšu maiņai;
  • iniciatīva, paaugstināta noturība pret stresu.

Galvenie darba pienākumi un uzdevumi:

  • piedalīties gada un ceturkšņa finanšu pārskatu sagatavošanā, kas veidoti saskaņā ar SFPS grāmatvedības standartu prasībām;
  • vadīt ilgtspējas pārskata sagatavošanu, kas veidots saskaņā ar Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīvas (CSRD) noteikumiem;
  • sagatavot regulārās mēneša atskaites par uzņēmuma darbības rezultātiem (piemēram, Management accounts);
  • sagatavot ad-hoc atskaites un finanšu aprēķinus;
  • piedalīties pakalpojuma pašizmaksas aprēķinu sagatavošanā;
  • piedalīties budžeta sastādīšanā un finanšu prognožu veidošanā un to regulārā atjaunināšanā.

Mēs piedāvājam:

  • prēmiju atbilstoši Tavam darba sniegumam;
  • 5% iemaksas 3. pensiju fondā;
  • atbalstu svarīgos dzīves notikumos;
  • stabilitāti un sociālās garantijas;
  • kompetentu un saliedētu darbinieku komandu;
  • labus darba apstākļus un drošu darba vidi;
  • inovatīvu un dinamisku darbu;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • uzsākot darbu, mentoru un jaunā darbinieka mācības;
  • iespēju strādāt hibrīdrežīmā (klātienē un attālināti).

Darbs uz noteiktu laiku!

Atalgojums:   2500 EUR (Bruto)

Detalizētai informācijai lūdzam sazināties ar Plānošanas un analīzes  daļas vadītāju Ikaru Fedotovu pa mob.  26540737 vai Personāla daļas personālvadības speciālisti Ievu Balodi pa mob. 22400171.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2500

Место работы

    Rīga, Латвия
    Stigu iela 14
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Языки

  •  Латышский
Контактное лицо
Ieva Balode

AS "Conexus Baltic Grid" ir vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators Latvijā. Sabiedrība sadarbojas ar juridiskajām personām — dabasgāzes tirgotājiem — saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajiem dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmu pakalpojumu tarifiem. AS „Conexus Baltic Grid” pārvalda vienu no modernākajām dabasgāzes krātuvēm Eiropā — Inčukalna pazemes gāzes krātuvi, kas ir nozīmīgs stratēģiskais objekts visā reģionā.

Вебсайт компанииhttps://www.conexus.lv/

Регистрационный номер40203041605

Похожие объявления о вакансиях

Financial analyst
Eleving Group
Rīga
€ 2200 – 2700
Срок: 13.06.2024
Finanšu analīzes nodaļas vadītājs/-a
RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
Rīga
€ 3000 – 3500
Срок: 30.05.2024
Finanšu kontrolieris/-e
Valmieras stikla šķiedra AS
Valmiera
€ 2300
Срок: 02.06.2024