1115
Galvenais tehnologs/ģe (Liepājā)
I-Work Group

I-Work Group klients, kas ir lielākais kokvilnas un personīgās higiēnas produktu ražotājs Eiropā, aicina pievienoties savai komandai

Galveno tehnologu/ģi

Galvenie pienākumi:

  • Uzturēt, veidot un regulāri uzlabot nepieciešamo tehnoloģisko un produkcijas kvalitātes dokumentācijas apriti
  • Atbalstīt savā pakļautībā esošo komandu un konsultēt darbā iesaistītās nodaļas
  • Analizēt, virzīt un pilnveidot ražošanas procesus, kā arī ieviest labojumus
  • Ievērot noteiktos tehnoloģiskos procesus un kontrolēt ražošanas tehnoloģisko stāvokli
  • Vadīt un organizēt darbības, kas samazina brāķu daudzumu

Prasības:

  • Vadītprasmei, kas noderēs atbalstot komandu un pieņemot lēmumus
  • Augstākajai izglītībai ar amatu saistītā vai līdzvērtīgā studiju programmā
  • Izcilām latviešu valodas prasmēm un angļu valodas zināšanām kā mutiski, tā rakstiski, kas vajadzīgas darbā ar ārvalstu partneriem
  • Teicamām MS Office lietotāja prasmēm, jo īpaši MS Excel
  • Vismaz 2 gadu praktiskai darba pieredzei līdzvērtīgā amatā
  • Kā priekšrocība tiks vērtēta darba pieredze ražojošā uzņēmumā, vēlams pārtikas nozarē

Piedāvājam:

  • Piepildošu, interesantu un dinamiskas vides darbu uzņēmumā, kas strauji pilnveidojas
  • Atalgojumu no 1600 EUR Bruto un ikmēneša prēmijas līdz 25% apmēra par sasniegtajiem rezultātiem
  • Papildus bonusus bezmaksas iknedēļas baseina apmeklējumu, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika, tehnisko nodrošinājumu
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no 1. darba dienas
  • Iespēju realizēt idejas un pilnveidot kompetences, pie mums ir izaugsmes iespējas
  • Pilnas slodzes darbu klātienē, Liepājā
  • Darbu uz noteiktu laiku
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1600 - 2000

Дополнительная информация: Atalgojumu no 1600 EUR Bruto un ikmēneša prēmijas līdz 25% apmēra par sasniegtajiem rezultātiem

Место работы

    Liepāja, Dienvidkurzemes novads, Латвия

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Срочный трудовой договор

Навыки:

 ISO 9001 Kvalitātes vadība Komandas vadība Pārtika Ražošana Administratīvā dokumentācija Valodas zināšanas Iniciatīva Darba pieredze ražošanā tehnologs pārtikas tehnologs food manufacturing Komunikācijas prasmes Datorprasmes Stresa noturība Precizitāte Tehniskās iemaņas

Языки

  •  Английский
  •  Латышский
Контактное лицо
Edīte Timofejeva
25667789
I-Work Group klients - viens no vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā un Eiropā ar vairāk nekā 28 gadu pieredzi.

Регистрационный номер50103353551

Похожие объявления о вакансиях

Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Срок: 20.05.2024
Pasūtījumu apstrādes speciālists/-e
CIDO Grupa SIA
Rīga
€ 1000 – 1200
Срок: 22.05.2024
Biroja administrators/-e
Transporta un sakaru insitūts AS
Rīga
€ 1200
Срок: 24.05.2024