902
Lietvedis/-e
Mākslu izglītības kompetences centrs “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola”

Aicinām darbā LIETVEDI

Būtiskākās ar darba pienākumiem saistītās funkcijas
  • sagatavot, noformēt, reģistrēt, uzskaitīt, sadalīt un nosūtīt dokumentus un to atvasinājumus saskaņā ar izglītības iestādes dokumentu pārvaldības sistēmu;
  • kārtot personāla lietvedību;
  • veikt pienākumus, kas saistīti ar dokumentu sistematizāciju un glabāšanu līdz nodošanai arhīvā.
  • izstrādāt lietu nomenklatūru, veidot lietas saskaņā ar lietu nomenklatūru;
  • organizēt informatīvās sanāksmes un lietišķās tikšanās;
  • dokumentēt sapulces, sagatavot prezentācijas un protokolus;
  • kontrolēt dokumentu izpildes termiņu, sekot vadītāja rīkojumu izpildei;
  • aktualizēt un uzturēt informāciju par darbiniekiem Horizon un VIIS sistēmās.

Darba pienākumu veikšanai nepieciešamā izglītība
  • augstākā izglītība

Darba pienākumu veikšanai nepieciešamās kompetences un prasmes
  • pārzina nozares terminoloģiju, ar nozari saistītos normatīvos aktus un standartus;
  • zina darba aizsardzības un vides aizsardzības normatīvo aktu prasības, darba tiesisko attiecību normas;
  • teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;
  • labas prasmes darbā ar biroja tehniku, lietišķo programmatūru un Horizon, VIIS sistēmām un elektronisko dokumentu pārvaldības sistēmu (DVS Namejs);
  • vēlama iepriekšēja pieredze.

Mēs piedāvājam
  • atalgojumu līdz EUR 1303,00 ņemot vērā iepriekšējo pieredzi.
  • profesionālās kompetences pilnveides iespējas.
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • darba līgums uz nenoteiktu laiku, 1 darba slodze.

CV lūdzam sūtīt elektroniski sadaļā "pieteikties" līdz 28.05.2024.
Pasta adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 139, Rīga.

Papildus informācija pa tālruni 66154232.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1303

Дополнительная информация: līdz EUR 1303,00 ņemot vērā iepriekšējo pieredzi

Место работы

    Rīga, Латвия

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
66154232
Mākslu izglītības kompetences centrs "Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola" ir profesionālās vidējās izglītības iestāde, kas īsteno dizaina un mākslas profesionālās vidējās izglītības programmas pēc vispārējās pamatizglītības ieguves.

Вебсайт компанииhttp://www.rdmv.lv

Регистрационный номер90000039272

Похожие объявления о вакансиях

Kvalitātes vadības sistēmas speciālists/-e
Pasažieru vilciens AS
Rīga
€ 2100
Срок: 19.05.2024
Biroja administrators/-e
WALLESS zvērinātu advokātu birojs SIA
Rīga
€ 1600 – 1700
Срок: 03.06.2024
Personāla vadītājs/-a
My HR SIA
Jelgava
€ 2500 – 2900
Срок: 13.06.2024