1055
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
Personāldaļas vadītājs/-a

(reģ. Nr. 90000028796)
Konkursa kārtībā aicina darbā
Personāldaļas vadītāju
uz nenoteiktu laiku

Darba pamatpienākumi:
  • plānot, vadīt un koordinēt ar personālu saistītus jautājumus;
  • organizēt Personāldaļas darbu un struktūrvienībai noteikto uzdevumu izpildi;
  • iniciēt, izstrādāt, papildināt un pārraudzīt ar personāla vadību saistītos dokumentus nolikumus, politikas, kārtības, veidlapas, rīkojumus u.c.;
  • atbilstoši akadēmijas attīstības stratēģijai vadīt personāla politikas plānošanu un ieviešanu augstskolā, t.sk., izstrādāt personāla attīstības plānu, piedāvājot darbiniekiem dažādas mācības un citas kompetenču pilnveides aktivitātes, JVLMA iespēju robežās;
  • uzturēt un pārraudzīt atlīdzības sistēmu akadēmijā, izstrādāt priekšlikumus sistēmas pilnveidošanai;
  • uzturēt akadēmijas amatu vērtēšanas un klasificēšanas sistēmu;
  • nodrošināt normatīvo aktu prasībām atbilstošu personāla lietvedību;
  • organizēt pārskatu, atskaišu vai citu personāla statistikas datu sagatavošanu, analīzi un pēc nepieciešamības, publicēšanu;
  • identificēt amatus, kuriem nosakāms valsts amatpersonas statuss, nodrošināt ziņu sniegšanu Valsts ieņēmumu dienestam, sagatavot amatu savienošanas atļaujas;
  • organizēt personāla atlases un darbā pieņemšanas procesu;
  • organizēt darba snieguma vērtēšanu un tā apkopojuma analīzi;
  • organizēt personālam obligātās veselības pārbaudes, veselības apdrošināšanas un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • sniegt metodisko un konsultatīvo palīdzību personāla vadības jautājumos augstskolas pārstāvības un vadības institūcijām, augstskolas struktūrvienībām un darbiniekiem;
  • sagatavot darba līgumus, amatu aprakstus, uzņēmuma līgumus, autoratlīdzības līgumus;
  • veikt personāla datu ievadīšanu HORIZON un HOP sistēmās;
  • savas kompetences ietvaros piedalīties problēmsituāciju risināšanā un lēmumu pieņemšanā (valsts amatpersonas statuss).

Prasības pretendentiem/-ēm:
  • vismaz 3 gadu darba pieredze personāla vadībā (pieredze personāla atlasē, iekšējo normatīvo aktu izstrādē). Darba pieredze augstākās izglītības institūcijā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze darbā ar sistēmām HORIZON un HOP;
  • augstākā izglītība (vēlama personāla vadībā vai tiesībzinātnē);
  • ļoti labas saskarsmes prasmes;
  • atbildības sajūta, precizitāte un spēja patstāvīgi veikt uzticētos darba pienākumus;
  • spēja ātri reaģēt un pieņemt lēmumus par situācijai atbilstošu rīcību;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel, Internet).
  • teicamas latviešu valodas zināšanas un ļoti labas angļu valodas zināšanas gan mutvārdos, gan rakstos.

Piedāvājam:
  • interesantu un dinamisku darbu radošā kolektīvā;
  • darba vietu Rīgas centrā K.Barona ielā 1;
  • astoņu stundu darba laiku darba dienās no plkst. 8.45 līdz plkst. 17.15 (vasarā var tikt saīsināti pieņemšanas laiki);
  • atalgojumu 2105,00 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • papildatvaļinājumu par stāžu;
  • iespēju bez maksas apmeklēt JVLMA organizētos koncertus.

Pieteikties darbā var, sūtot CV un motivācijas vēstuli ar norādi Personāldaļas vadītājs uz sadaļā PIETEIKTIES vai iesniedzot personīgi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, Krišjāņa Barona ielā 1, Rīgā, līdz 2024. gada 10. maijam.

Datu pārzinis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, reģistrācijas numurs 90000028796, juridiskā adrese Krišjāņa Barona ielā 1, Rīgā, LV-1050, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas tīmekļa vietnes www.jvlma.lv sadaļā Dokumenti/Privātuma politika, iepazīstoties ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Privātuma politiku vai klātienē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2105

Место работы

    Rīga, Латвия
    Rīgas centrā K.Barona ielā 1

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (reģ. Nr. 90000028796) .

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā /JVLMA/ satiekas talantīgi studenti, erudīti pasniedzēji, ar zinātkāri apveltīti pētnieki un atsaucīgi darbinieki. Tā ir dinamiska vide, kurā jūtams liels jauneklīgums, radoša enerģija un eksperimentētāja gars. Katra sekunde signalizē mērķtiecīgu jauno mūzikas profesionāļu darbību, kas vērsta uz arvien kvalitatīvāka rezultāta sasniegšanu.

Вебсайт компанииhttps://www.jvlma.lv

Регистрационный номер90000028796

Похожие объявления о вакансиях

Cilvēkresursu un atlases vadītājs uzņēmumu grupai
caballero | digital agency
Rīga
€ 1200 – 2900
Срок: 08.06.2024
Kvalitātes vadības sistēmas speciālists/-e
Pasažieru vilciens AS
Rīga
€ 2100
Срок: 19.05.2024
Personāla vadības speciālists/-e
Printseekers SIA
Rīga
€ 1400 – 2200
Срок: 24.05.2024