1775
Klientu apkalpošanas speciālists/-e
Autolux Latvia SIA

SIA Autolux Latvia ir pasaules slavenā premium automobiļu nomas zīmola Hertz pārstāvis Latvijā.
Hertz korporācijai ir lielākais pārstāvniecību tīkls visās pasaules lidostās un tā darbojas ar tādiem zīmoliem kā Hertz, Dollar un Thrifty.
Hertz panākumi ir nepārtraukta un stabila attīstība, kā arī cilvēki, kas strādā uzņēmumā.
Būt par līderi nav viegli, tāpēc mēs meklējam jaunus talantus, kuri ir gatavi un vēlas piedalīties mūsu izaugsmē arī nākotnē.

Darba apraksts

Klientu apkalpošanas speciālists ir būtisks lidostas Rīga biroja komandas loceklis un ir Hertz zīmola vēstnieks, nodrošinot kvalitatīvu, vienkāršu un ar augstu pievienoto vērtību piepildītu pieredzi mūsu klientiem. Klientu apkalpošanas speciālists nodrošina uzmanīgu un pieklājīgu apkalpošanu, izprotot klienta ceļojuma vajadzības un veicinot Hertz produktu un pakalpojumu pārdošanu.

Pienākumi:

  • Nodrošināt augstas klases klientu apkalpošanu, pārvaldot nomas un atgriešanas procesus saskaņā ar Hertz politiku un procedūrām
  • Laipni sagaidīt klientus, draudzīgi atbildēt uz klienta jautājumiem un spēt piemeklēt personīgi klientam interesējošus piedāvājumus
  • Profesionāli un ātri spēt risināt radušās problēmsituācijas
  • Aktīvi veicināt auto nomas papildus produktu pārdošanu un ieņēmumu palielināšanu, piemēram, iespējas, kā klientam samazināt atbildību par bojājumiem, degvielas uzpildes iespējas un augstākas automašīnas kategorijas piedāvāšana
  • Laicīgi atbildēt uz tālruņa zvaniem un e-pastiem saskaņā ar Hertz standartiem, atbildot uz klientu jautājumiem, un nodrošinot nepieciešamo palīdzību
  • Sasniegt personīgos pārdošanas mērķus, vienlaikus veicinot komandas mērķu sasniegšanu
  • Apstrādāt klientu auto nomu līgumus un informāciju, pievēršot uzmanību detaļām
  • Precīzi ievadīt klienta informāciju un uzturētu kārtībā visus dokumentus, kas saistīti ar auto nomu
  • Patstāvīgi plānot lidostas biroja darba pienākumus, sekot līdzi to izpildei
  • Uzturēt darba vietu kārtīgu, organizētu

Prasības:

  • Aizraušanās ar klientu apkalpošanu, pievēršot uzmanība detaļām
  • Spēcīgas pārdošanas prasmes un spēja to darīt draudzīgi un klientam saistoši
  • Motivācija sasniegt un pārsniegt uzstādītos mērķus
  • Zināšanas par automašīnām - lietotāja līmenī, un B kategorijas vadītāja apliecība
  • Datora prasmes, ieskaitot datu ievadīšanas prasmes un spēju orientēties vairākās datora programmatūrās
  • Teicamas Latviešu un Angļu valodas zināšanas, vēlamas Krievu valodas zināšanas
  • Labas komunikācijas prasmes gan rakstiski, gan mutiski. Sazināties angļu valodā skaidri un prasmīgi. Citu, papildus, valodu pārvaldīšana tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Uz rezultātiem balstīta attieksme un pārliecība
  • Spēja strādāt dinamiskā vidē ar dažādiem uzdevumiem. Lieliskas organizatoriskās un laika vadības prasmes
  • Profesionalitāte un labas komunikācijas prasmes
  • Augsta pašapziņa, atbildības sajūta un iniciatīvas līmenis.
  • Spēja darboties komandā
  • Strādāt elastīgu darba laiku maiņās, ieskaitot nedēļas nogales un svētku dienas, pēc nepieciešamības strādāt virsstundas

Uzņēmums piedāvā:

  • Darbu uz attīstību orientētā uzņēmumā
  • Konkurēt spējīgu atalgojumu, ieskaitot bonusus no pārdošanas rezultātiem
  • Dinamisku, iedvesmojošu un internacionālu darba vidi
  • Attīstības un karjeras izaugsmes iespējas
  • Neformālu komunikācijas un vadības stilu
  • Draudzīgu, atbalstošu un pieredzējušu komandu, papildus apmācības
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1100 - 3000

Дополнительная информация: Konkurētspējīgs atalgojums, ieskaitot bonusus no pārdošanas rezultātiem.

Место работы

    Rīga, Латвия
    Starptautiskā Lidosta Rīga

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Полный рабочий день со сменами
  • Гибкий график

Навыки:

 B kategorijas vadītāja apliecība Datorprasmes Komunikācijas prasmes

Языки

  •  Английский
  •  Латышский
  •  Русский
Контактное лицо
Hertz embraces a people-driven culture that values big ideas. At Hertz, our people are the most powerful asset we have - so we put you in the driver's seat to make a difference. You will find your purpose, put your passion to work, accomplish big things, and truly connect with our customers. We will help you reach for your dreams - at work and beyond.
Around here, we don't go halfway. The challenges come fast, and the opportunities do too - and we move full-speed toward all of it. Because we're here to make a difference. We see what's possible, and we push to make it happen. We put our strengths to work and accomplish big things. We're the trusted champions of our customers and each other.

Being the Best
Showcase your talents with the power of the worlds #1 trusted brand behind you.

Growing Further
High-stakes challenges, high-gear solutions. Learning skills for life.

Shaping the Future
Fostering innovation to improve our customers experience.

Winning Together
Truly good people doing great things for our customers.

Вебсайт компанииhttp://www.hertz.lv

Регистрационный номер40203175477

Похожие объявления о вакансиях

Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1600 – 5000
Срок: 20.05.2024
Pārdošanas menedžeris
Marpro SIA
Rīga
€ 1400 – 3300
Срок: 18.05.2024
4finance A/S
Rīga
€ 1100 – 1500
Срок: 30.05.2024