2021
Smart Energy SIA
Izpilddirektors/-e

Prasības kandidātiem

Būvniecības ģenerāluzņēmējs SIA Smart Energy aicina pievienoties komandai- Izpilddirektoru/-i!

Pienākumi:
• Plānot, organizēt un vadīt uzņēmuma darbu atbilstoši uzņēmuma stratēģijai un mērķiem.
• Pārzināt un kontrolēt uzņēmuma darbības funkcionālās jomas: projektu realizācija un tā organizēšana budžetā, termiņā un kvalitātē, personāla vadību, finanses, vadības informācijas sistēmas.
• Plānot, organizēt un vadīt uzņēmuma darbu
• Problēmu risināšana, kas saistītas ar līguma izpildi (sarunas ar klientiem, apakšuzņēmējiem, sadarbības partneriem);
• Sadarbības nodrošināšana ar citām firmas struktūrvienībām.
• Sagatavot priekšlikumus augstākajai vadībai par uzņēmuma darbības, darba procesu uzlabošanu.
• Ikdienas operatīvo jautājumu risināšana

Prasības kandidātiem:
• Augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās
• Precizitāte, uzticamība, atbildības sajūta darbā, analītiskā domāšana
• Efektīva problēmsituāciju un konfliktu risināšana
• Veiksmīga pieredze projektu un personāla vadībā, izpratne par būvniecības vai projektēšanas nozari.
• Vēlama augstākā izglītība būvniecības, projektu vadības vai tiesības zinātņu nozarē
• Izcilas komunikācijas spējas
• Autovadītāja apliecība (B kategorija)

Piedāvājam:
• Atalgojumu sākot no 2500,- EUR + ikmēneša piemaksas
• Karjeras izaugsmes iespējas
• Draudzīgu kolektīvu un darba vietu Rīgas centrā
• Iespēju plānot savu darba laiku, nodrošinot līderību un kontroli pār visiem uzticētajiem pienākumiem

CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt sadaļā: Pieteikties
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2500 - 3000

Место работы

    Rīga, Латвия
    Baznīcas Iela 31-8, Rīga

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Komandas vadība Stratēģiskā plānošana Uzņēmuma vadība

Языки

  •  Английский
  •  Латышский
  •  Русский
Контактное лицо
Elvīra Miesniece
26574346

Вебсайт компанииhttps://smartenergy.lv/

Регистрационный номер40103167365

Похожие объявления о вакансиях

Izpilddirektors/- e
FITHR SIA
Rīga
€ 3500 – 3900
Срок: 03.06.2024
Head of International Relations Unit
Omniva SIA
Rīga
€ 5000
Срок: 07.06.2024
Iepirkumu un piegādātāju vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2500 – 4000
Срок: 30.05.2024