491
Alliance for Recruitment
Konstruktoru departamenta vadītājs/-a

Darba apraksts

  • Vadīt un plānot Konstruktoru departamenta komandas darbu, nosakot prioritātes un slodzi
  • Novērtēt komandas un individuālo sniegumu
  • Motivēt un attīstīt konstruktoru departamenta komandu
  • Plānot darbinieku prombūtnes un aizvietojamību
  • Organizēt regulāras departamenta sapulces
  • Nodrošināt informācijas apriti un sadarbību starp departamentiem
  • Pārzināt produktu izmaksas un tehniskās dokumentācijas sagatavošanas procesus
  • Veikt produktu kvalitātes pārbaudes un sekot ražošanas procesam
  • Piedalīties uzņēmuma vadības sapulcēs un analizēt KPI rādītājus

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze komandas vadībā
  • Līderības prasmes, spēja motivēt komandu
  • Iepriekšēja pieredze mēbeļu ražošanas uzņēmumā
  • Lieliskas Solidworks zināšanas
  • Tehniskā domāšana
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Lieliskas komunikācijas prasmes
  • Spēja strādāt dinamiskos apstākļos
  • Organizēta un stukturēta pieeja darbam

Uzņēmuma piedāvājumi

  • Starptautisku darba vidi
  • Veselības apdrošināšanu un papildu labumus labjūtībai
  • Darba laiku no plkst. 8.00-17.00
  • Darba vietu Kleistu ielā 18, Rīgā
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2500 - 3000

Место работы

    Латвия

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Vineta Berzina
+37129830957

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in Lithuania measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.

Our client ITAB Latvia- sells, develops, manufactures and installs complete shop fitting concepts for retail chain stores. The all-inclusive offer includes custom-made fitting concepts, innovative solutions for the checkout area, professional lighting systems and interactive products. Customers include the major players throughout most of Europe.

ITAB Latvia team is looking for a new colleague who is open-minded and ready to embrace new, advanced approaches to help grow ITAB client portfolio even more. Join ITAB Latvia team as Active Sales manager

Регистрационный номер302687119

Похожие объявления о вакансиях

Ražošanas vadītājs/-a
LLR-ECOTECH SIA
Rīga
€ 2800
Срок: 19.05.2024
Silmor SIA
Rīga
€ 2500
Срок: 24.05.2024
Inženieru departamenta vadītājs
Eiro Personāls klients
Rīga
€ 3000
Срок: 08.06.2024