1121
Tirdzniecības pārstāvis/-e
VALTEK SIA
VALTEK SIA
VALTEK SIA

VALTEK SIA

SIA Valtek nodrošina lauksaimniecības tehnikas un rezerves daļu tirdzniecību, kā arī servisa pakalpojumus. Esam viens no vadošajiem uzņēmumiem lauksaimniecības tehnikas jomā, un meklējam nozares profesionāļus, kas ir gatavi attīstīties kopā ar mums.

Galvenie pienākumi:

  • Aktīvs darbs ar esošo un jaunu klientu konsultēšanu un apkalpošanu.
  • Piedāvājumu sagatavošana.
  • Patstāvīga darba organizēšana vadības izvirzīto mērķu sasniegšanai.
  • Konsultēt klientus, piedāvājot viņiem atbilstošākos risinājumus.
  • Pārstāvēt un popularizēt uzņēmuma tēlu.
  • Regulāra klientu apmeklēšana un ilgtermiņa attiecību veidošana.
  • Tehnikas un risinājumu prezentācija un demonstrēšana.

Prasības kandidātiem:

  • Pieredze pārdošanā, vēlams tehniskā sfērā.
  • Par priekšrocību uzskatīsim pieredzi lauksaimniecības tehnikas tirdzniecībā.
  • Teicamas komunikācijas un pārliecināšanas spējas.
  • Lēmumu pieņemšanas prasme, spēja ātri reaģēt.
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu vai angļu valoda sarunvalodas līmenī.
  • Datorprasmes (MS Office).
  • B kategorijas autovadītāja apliecību; traktortehnikas vadītāja apliecības esamība tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā:

  • Darbu stabilā uzņēmumā ar iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas.
  • Starptautisku pieredzi darbā ar vadošajiem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem un piegādātājiem.
  • Regulāras apmācības un komandējumus.
  • Darba automašīnu.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika (3 mēneši).
  • Sociālās garantijas
  • Pieredzei atbilstošu atalgojumu 1350 3500 EUR (bruto).

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt sadaļā "Pieteikties".
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1350 - 3500

Дополнительная информация: atalgojums atkarībā pieredzes un zināšanām.

Место работы

    Saldus, Saldus novads, Латвия

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS office

Языки

  •  Английский
  •  Латышский
  •  Русский
Контактное лицо
Valtek SIA
VALTEK IR VIENS NO VADOŠAJIEM LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS TIRGOTĀJIEM LATVIJĀ!
Līdztekus tirdzniecībai uzņēmums nodrošina plašu pēcpārdošanas servisu, kurā ietilpst tehnikas apkope, rezerves daļu tirdzniecība un serviss.

Вебсайт компанииhttps://www.valtek.lv/

Регистрационный номер43603020413

Похожие объявления о вакансиях

Tirdzniecības pārstāvis/-e darbam Kurzemes reģionā (uz noteiktu laiku)
Sanitex, SIA
Kuldīgas novads
€ 1050 – 1700
Срок: 24.05.2024
Sales representative B2B in Latvia / Tirdzniecības pārstāvis Latvijā
Monteza UAB
Rīga
€ 3000 – 5000
Срок: 07.06.2024
Tirdzniecības pārstāvis
HRX SIA
Ķekava
€ 1600 – 2800
Срок: 09.06.2024