575
CNC iekārtu operators/-e
PrintPack Service SIA

PrintPack Service, starptautisks uzņēmums, kas uzsāka savu darbību Latvijā 2002. gadā. Uzņēmums nodarbojas ar digitālās drukas iekārtu un materiālu, poligrāfijas drukas materiālu un pakalpojumu sniegšanu tipogrāfijām, iepakojuma materiālu tirdzniecību. Vairāk informācijas www.prinpack.lv.
Uzņēmums paplašina darbību plastmasas un metāla komponenšu ražošanā un aicina pievienoties

CNC IEKĀRTU OPERATORU

Piedāvājam:
  • Atalgojumu no EUR 2000 (bruto)/mēnesī un visas sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Nepieciešamās apmācības darba uzsākšanai;
  • Labus darba apstākļus.

Darba pienākumi:
  • 5 asu CNC virpas sagatavošana darbam;
  • 4 asu CNC frēzes sagatavošana darbam;
  • CNC darbagaldu uzraudzīšana un spēja patstāvīgi veikt nepieciešamās korekcijas ražošanas procesā;
  • Gatavās produkcijas kvalitātes kontrole.

Prasības:
  • Prasme lasīt rasējumus;
  • Zināšanas par griešanas instrumentiem un to griešanas parametru noteikšana;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Vēlma atbilstoša izglītība vai pieredze darbā ar CNC iekārtām;
  • Vēlamas pieredze reklāmas materiālu apstrādē
  • Vēlme apgūt jaunas zināšanas un mācīties;

Ja Jūs sevi redzat kā šīm prasībām atbilstošu kandidātu, piesakieties šai vakancei, nosūtot savu CV ar atzīmi CNC IEKĀRTU OPERATORS sadaļā PIETEIKTIES.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000

Дополнительная информация: Atalgojumu no EUR 2000 (bruto)/mēnesī un visas sociālās garantijas;

Место работы

    Rīga, Латвия
    Rīga, Piedrujas iela 7

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
PrintPack Service SIA Linas Koncius
+371 28658275
SIA PrintPack Service ir starptautisks uzņēmums, kas uzsāka savu darbību Latvijā 2002. gadā. Uzņēmums nodarbojas ar digitālās drukas iekārtu un materiālu, poligrāfijas drukas materiālu un pakalpojumu sniegšanu tipogrāfijām, iepakojuma materiālu un spec. papīra tirdzniecību.

Вебсайт компанииhttp://printpack.lv/

Регистрационный номер40003589919

Похожие объявления о вакансиях

Komunālās tehnikas pārdošanas speciālists
STOKKER SIA
Rīga
€ 1500 – 3000
Срок: 26.05.2024
Komerctransporta tirdzniecības konsultants/-e
MOLLER AUTO
Rīga
€ 2300 – 3000
Срок: 23.05.2024
Dežurējošais elektriķis (maiņu darbs)
Polipaks Ltd.
Rīga
€ 1800 – 2200
Срок: 08.06.2024