601
Eksporta vadītājs/-a
PRECO SIA
PRECO SIA
PRECO SIA

PRECO SIA

PRECO ir metālapstrādes uzņēmums, kas projektē un ražo graudu pirmapstrādes iekārtas: graudu kaltes, transportierus, pieņemšanas bedres u.c. PRECO eksportē produktus uz 15 dažādām Eiropas valstīm. Ražotne atrodas Lielvārdē.

EKSPORTA VADĪTĀJS

Galvenie darba pienākumi:
  • Tehnisku projektu pārdošanas organizēšana ar klientiem ārvalstīs (Vācija, Francija, Zviedrija u.c.);
  • Piedāvājumu sagatavošana Monitor ERP programmā atbilstoši klientu vajadzībām;
  • Piegāžu un transporta organizēšana;
  • Pārstāvēt uzņēmumu starptautiskās izstādēs.

Prasības pretendentiem:
  • Pieredze ražošanā un/ vai pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Teicamas angļu un latviešu valodas zināšanas. Jebkuras citas svešvalodas zināšana ir priekšrocība;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība. Priekšrocība, ja izglītība ir tehniskajā nozarē;
  • Augsta precizitāte;
  • Spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu;
  • Datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī. Priekšrocība, ja pārzina kādu 3D modelēšanas programmu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:
  • Mēneša darba algu no 1800 - 3000 EUR pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no kandidāta pieredzes un kompetencēm. Darba alga sastāv no fiksētās daļas un bonusa daļas;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Darba vietu Lielvārdē. Attālinātais darbs: 1 dienu nedēļā;
  • Atsaucīgu un draudzīgu komandu;
  • Iespēju saņemt veselības apdrošināšanu ar 50% atlaidi pēc pārbaudes laika;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1800 - 3000

Дополнительная информация: no 1800 - 3000 EUR bruto, atkarībā no kandidāta pieredzes un kompetencēm. Darba alga sastāv no fiksētās daļas un bonusa daļas.

Место работы

    Lielvārde, Ogres novads, Латвия

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
PRECO SIA

PRECO ir metālapstrādes uzņēmums, kas projektē un ražo graudu pirmapstrādes iekārtas: transportierus, kaltes un papildaprīkojumu. PRECO ražotne atrodas Lielvārdē, 8000 kv.m. platībā. Uzņēmuma ražotās iekārtas top uz mūsdienīgām pančošanas, lāzergriešanas, plazmas griešanas un metāla locīšanas iekārtām.

PRECO eksportē savu produkciju uz 18 dažādām valstīm - Lietuvu, Igauniju, Čehiju, Vāciju, Zviedriju u.c.

PRECO - ar aizrautību par lauksaimniecību!

Вебсайт компанииhttp://www.preco.lv

Регистрационный номер40003739958

Похожие объявления о вакансиях

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Срок: 19.06.2024
Iepirkumu un piegādātāju vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2500 – 4000
Срок: 30.05.2024
Starptautiskās pārdošanas projektu vadītājs/-a
Rīga
€ 1600 – 5000
Срок: 20.05.2024