791
Adros Baltija SIA
JŪRAS PĀRVADĀJUMU ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJS/-A

Adros Baltija klients - starptautisks daudznozaru loģistikas uzņēmums, kas tiek atzīts par līderi savā jomā, aicina pievienoties savam kolektīvam:

JŪRAS PĀRVADĀJUMU ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJU

Galvenie pienākumi:

  • jaunu klientu piesaiste un attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem
  • esošo klientu portfeļa attīstība
  • uzņēmuma procesu otpimizācija
  • tirgus analīze

Prasības:

  • augstākā izglītība
  • izcilas komunikācijas un pārliecināšanas prasmes
  • organizatoriskās prasmes
  • iepriekšējā pieredze gaisa vai jūras pārvadājumos
  • iepriekšējā pieredze pārdošanas speciālista amatā
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • krievu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību

Piedāvājums:

  • birojs Rīgas rajonā
  • elastīgs darba dienas sākums no plkst.: 7:30 līdz plkst.: 9:00
  • hibrīda darba grafiks (2 dienas nedēļā attālinātais darbs, 3 dienas nedēļā darbs birojā)
  • veselības apdrošināšana pēc nostrādātiem 3 mēnešiem
  • atalgojums 2100 2800 EUR Bruto, atkarībā no kvalifikācijas
  • ceturkšņa prēmijas par sasniegtiem rezultātiem
  • dienesta auto, ko var izmantot privātām vajadzībām
  • izaugsmes iespējas

Papildus informācija:

  • Uzziniet vairāk pa tālruni +371 20370988.
  • Augsti novērtēsim katru pieteikumu, taču informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs iekļauti otrajā atlases kārtā!
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2100 - 2800

Место работы

    Rīga, Латвия
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Языки

  •  Английский
  •  Латышский
Контактное лицо
Jolanta Poļitova
+371 20370988
Adros Baltija (www.adros.lv) - veiksmīga kompānija, kura sniedz saviem klientiem kvalitatīvus pakalpojumus personāla atlases, novērtēšanas un apmācību jomā, darbojas vairāk nekā 25 gadus Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Igaunijā, Vācijā, un Zviedrijā.

Вебсайт компанииhttp://www.adros.lv

Регистрационный номер40003627271

Похожие объявления о вакансиях

Iepirkumu un piegādātāju vadītājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 2500 – 4000
Срок: 30.05.2024
Loģistikas speciālists/-e
SIA Aerones Engineering
Rīga
€ 1700 – 2000
Срок: 24.05.2024
Sauszemes kravu ekspeditors
Express Heroes SIA
Rīga
€ 2000 – 5900
Срок: 10.06.2024