662
Customer support specialist with Russian and English language skills (via phone)
T-1000 SIA
T-1000 SIA
T-1000 SIA

T-1000 SIA

Par uzņēmumu:

T-1000 ir ārpakalpojuma atbalsta dienests, kas nodrošina pilnus tehniskā atbalsta pakalpojumus mūsu partneriem. Mūsu vakancēm nav nepieciešama īpaša darba pieredze, kas padara darbu pieejamu visiem pretendentiem. Vairāk nekā 85 cilvēki ir uzticējuši mums savu laiku un pievienojas mūsu komandai.
Kļūsti par mūsu uzņēmuma balsi - klientu apkalpošanas konsultantu pa tālruni un palīdzi mūsu klientiem visā pasaulē. Darbs T-1000 ir iespēja pievienoties strauji augošam uzņēmumam. Pēdējo divu gadu laikā mūsu konsultantu komanda ir pieaugusi vairāk nekā trīs reizes vairāk.

О компании:

T-1000 это аутсорсинговая служба поддержки, предоставляющая полный сервис технической поддержки нашим партнерам. Наши вакансии не требуют специальной подготовки и опыта работы, что делает работу доступной для всех соискателей. Более 85 людей доверили нам свое время и работают с нами.
Стань голосом нашей компании - консультантом по работе с клиентами по телефону и помогай нашим клиентам по всему миру. Работа в T-1000 - это возможность присоединиться к стремительно растущей компании. Только за последние два года наша команда консультантов увеличилась более чем в 3 раза.

Darba apraksts:

  • Klientu konsultēšana par tehniskajiem jautājumiem pa telefonu ienākošajos un izejošajos zvanos
  • Precīzu, ātru un pareizu atbilžu sniegšana par produktiem un pakalpojumiem ienākošo un izejošo tālruņa zvanu laikā
  • Draudzīga, pieklājīga komunikācija ar klientiem pa telefonu
  • Klientu pieprasījumu un sūdzību izskatīšana, risinājumu meklēšana
  • CRM sistēmas un citu datu bāzu uzturēšana

Описание работы:

  • Консультация клиентов по техническим вопросам по телефону в режиме входящих и исходящих звонков
  • Предоставление точных, быстрых и корректных ответов о продуктах и услугах в режиме входящих и исходящих телефонных звонков
  • Дружелюбная, вежливая коммуникация с клиентами по телефону
  • Рассматривание запросов и жалоб клиентов, нахождение решений по их урегулированию
  • Ведение CRM системы и других баз данных

Mēs sagaidām:

  • Teicamas krievu valodas zināšanas C1-C2 līmenī (rakstiski un mutiski)
  • Labas angļu valodas zināšanas B1-B2 līmenī (rakstiski un mutiski)
  • Labas datorprasmes (īpaši pārlūkprogrammā Chrome)
  • Uzmanība detaļām un atbildīga pieeja darbam
  • Komunikācijas prasmes, orientēšanās uz klientu
  • Vēlme mācīties un attīstīties
  • Pieredze darbā klientu atbalsta jomā tiks uzskatīta par priekšrocību

Для этой работы необходимы:

  • Отличное владение русским языком на уровне C1-C2 (письменно и устно)
  • Хорошее владение английским или украинским языком на уровне B1-B2 (письменно и устно)
  • Хорошие навыки работы с ПК (в частности - с браузером Chrome)
  • Внимательность к деталям и ответственный подход к работе
  • Коммуникабельность, нацеленность на клиента
  • Готовность и желание обучаться
  • Опыт работы в службе поддержки будет преимуществом

Mēs piedāvājam:

  • Bruto alga 840 - 1676 eiro
  • Caurspīdīga bonusu sistēma ar neierobežotiem iespējam pelnīt
  • Ērts, moderns birojs pilsētas centrā ar kafiju un augļiem
  • Apmaksāta profesionālā apmācība: uzņēmums nodrošina iekšējo apmācību visiem jaunajiem darbiniekiem
  • Profesionālā izaugsme, regulāri paaugstinājumi: pirmā amata paaugstināšana pēc 3 mēnešiem
  • Korporatīvās atlaides no mūsu partneriem
  • Draudzīgu komandu un atsaucīgu vadību

Pievienojies mums!

Компания предлагает:

  • Заработная плата 840-1676 евро брутто (оклад+бонусы)
  • Прозрачную бонусную систему с неограниченными бонусами
  • Комфортный, современный офис в центре города с кофе и фруктами
  • Оплаченное профессиональное обучение: компания предоставляет внутреннее обучение для всех новых сотрудников
  • Карьерный и профессиональный рост: первое повышение через 3 месяца, регулярное повышение грейдов
  • Корпоративные скидки у наших партнеров
  • Дружный коллектив и отзывчивое руководство, сплоченная команда

Присоединяйся к нам!
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 840 - 1676

Дополнительная информация: Bonusu sistēma atkārīgi no paveikta darba \ Бонусная система, в зависимости от выполненной работы

Место работы

    Rīga, Латвия
    Lačpleša 41

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Tehniskā palīdzība klientu atbalsts Klientu apkalpošana Datorlietošanas prasmes Komunikācijas prasmes

Языки

  •  Английский
  •  Русский
  •  Украинский
Контактное лицо
Aļona .
28677917

Вебсайт компанииhttps://t1000.lv/lv

Регистрационный номер42103093505

Похожие объявления о вакансиях

Customer Trading Support
Dukascopy Bank AS
Rīga
€ 1500 – 2000
Срок: 03.06.2024
Technical Consultant
ZABBIX SIA
Rīga
€ 2000 – 3600
Срок: 17.06.2024
Operations Specialist
Starlab SIA
Rīga
€ 1661.05 – 2113.69
Срок: 13.06.2024