Pārdošanas Guru 2014
Konkursa sākums 22. septembris 13:00
Pirmā kārta noslēdzas 29. septembrī 13:00
Fināls 27.oktobrī - LTRK namā, Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 35

Pārdošanas vadības Guru 2014
Konkursa sākums 22. septembris 13:00
Pirmā kārta noslēdzas 2. oktobrī 13:00
Fināls 29.oktobrī - LTRK namā, Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 35
Šogad jau divpadsmito reizi interneta personāla atlases uzņēmums CV-Online Latvia rīko ikgadējās sacensības pārdošanas profesionāļiem Pārdošanas Guru. Šis konkurss ir kļuvis par nozīmīgu pasākumu pārdošanas profesijā strādājošajiem ar savām tradīcijām un vērtībām, kurš ik gadu pulcē vairākus simtus dalībnieku. Konkursa dalībnieki ir pārdošanas speciālisti, kuri ikdienā nodarbojas ar preču vai pakalpojumu pārdošanu un klientu piesaistīšanu, kuri vēlas pārbaudīt savas prasmes un teorētiskās zināšanas, kā arī apliecināt savu talantu pārdošanā.

Vienlaicīgi jau ceturto reizi norisinās arī konkurss pārdošanas komandu vadītājiem Pārdošanas vadības Guru. Šajā konkursā var piedalīties pārdošanas / tirdzniecības / klientu apkalpošanas nodaļas vadītāji vai citas struktūrvienības/nodaļas vadītāji, kā arī maza/vidēja uzņēmuma vadītāji, kuriem tiešā pakļautībā ir vismaz 3 pārdošanas speciālisti un vismaz puse no darba pienākumiem saistīti ar pārdošanas vadību.
Konkursu kopējais balvu fonds

Reģistrēties konkursiem var, atbildot uz pirmās kārtas jautājumiem, taču pirms tam aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu.

Konkursu fināla rezultāti tiks paziņoti un uzvarētāji apbalvoti 2014.gada 30.oktobrī BIG event Pārdošanas vadības konferences noslēgumā.
Visi Pārdošanas Guru dalībnieki saņems
īpašo piedāvājumu no WIN partners
dalībai konferencē "Ziemas vitamīni"!

Konkursu uzvarētāji »