Karjeras centrs

Darba meklēšana

Ar darba meklēšanu ir saskāries ikviens cilvēks darbspējas vecumā. Ja šobrīd esat bez darba vai meklējat labāku darbu, ir lietas, kuras der atkārtot vai iemācīties par darba meklēšanas procesu. Šajā sadaļā CV-Online piedāvā iepazīties ar vērtīgiem un praktiskiem padomiem, kas Jums palīdzēs atrast jaunu darbu un sekmīgāk virzīties pa karjeras kāpnēm.

Pētījumi un aptaujas

Šajā sadaļā CV-Online piedāvā iepazīties ar dažādu pētījumu un aptauju rezultātiem, kuras regulāri tiek veiktas ar mērķi noskaidrot aktuālākās darba tirgus tendences. CV-Online lielākie ikgadējie pētījumi ir par iekārojamākajiem darba devējiem un atalgojumu.

Konkursi un akcijas

CV-Online regulāri organizē dažādas akcijas darba meklētājiem, kur pievienojot vai atjaunojot savu CV vai veicot citas aktivitātes CV-Online mājas lapā vai CV-Online pārvaldītajos sociālo tīklu kontos, ikviens var laimēt vērtīgas balvas. Tāpat tiek organizēti arī konkursi darba ņēmējiem, no kuriem pazīstamākais ir Pārdošanas Guru.

Darba normatīvie akti

Latvijas Republikā ir spēkā virkne normatīvo aktu, kas regulē darba tiesiskās attiecības starp darba devēju un darbinieku, darba devēja atbildību, valsts institūciju pilnvaras, kā arī tiesas lomu darba strīdos. Šajā sadaļā CV-Online piedāvā iepazīties ar aktuālajiem darba normatīvajiem aktiem, kā arī ar darba līgumu un citu saistīto dokumentu paraugiem.