1403
E100 LV SIA
NODOKĻU KONSULTANTS/-E
E100 LV SIA
E100 LV SIA

E100 LV SIA

Latvijas holdingkompānija, kas pārvalda meitasuzņēmumus, kuru pamatdarbība ir starpniecības pakalpojumi degvielas karšu tirgū, meklē nodokļu konsultantu.

E100 ir starptautisks biznesa risinājumu sniedzējs enerģētikas, mobilitātes un pievienotās vērtības pakalpojumu jomā. Mēs veiksmīgi darbojamies tirgū vairāk nekā 20 gadus, apkalpojot vairāk nekā 20 000 klientu. Šodien E100 ir galvenais transporta uzņēmumu partneris.

Pienākumi:
· Kontakti ar nodokļu pārstāvjiem PVN reģistrācijas valstīs;
· Kontakti ar nodokļu iestādēm Baltijas valstīs un reģistrācijas valstīs, kā arī atbalsts nodokļu auditos;
· Līgumu pārbaudīšana;
· Iekšējo noteikumu un instrukciju sagatavošana un aktualizēšana;
· Nodokļu dokumentācijas pārbaude un kārtējās uzskaites uzturēšana nodokļu vajadzībām;
· Nodokļu likumdošanas izmaiņu monitorings Baltijas valstīs un PVN reģistrācijas valstīs;
· Palīdzība nodokļu tiesību aktu izmaiņu savlaicīgā un pareizā īstenošanā;
· Pastāvīga normatīvo aktu, nodokļu iestāžu amatu un administratīvo tiesu prakses analīze;
· Nodokļu atbalsts noteiktām organizācijas nodaļām un citām kapitālsabiedrībām pašreizējo biznesa projektu jomā;
· Nodokļu atzinumu projektu sagatavošana;
· Nodokļu aprēķinu sagatavošana;
· Atbalsts transfertcenu dokumentācijas sagatavošanā.

Prasības kandidātam:
· Vismaz 2 gadu darba pieredze līdzīgā amatā, starptautiskas organizācijas nodokļu konsultāciju, grāmatvedības un nodokļu departamentā vai nodokļu administrācijas struktūrās;
· Zināšanas par nodokļu likumdošanu (ieskaitot peļņas nodokli, IIN, PVN) un starptautisko nodokļu likumdošanu, kā arī vēlme padziļināt zināšanas šajā jomā;
· Augstākā izglītība tiesību zinātnēs vai ekonomikā;
· Angļu valodas zināšanas vismaz B1 līmeni;
· Citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
· Zināšanas par MS Office (īpaši MS Excel);
· Punktualitāte un precizitāte uzticēto uzdevumu izpildē;
· Spēja strādāt komandā, kā arī izcilas organizatoriskās prasmes.

Mēs piedāvājam:
· Pilnas slodzes darbs jauktā režīmā: pārbaudes laikā - darbs birojā, pēc pārbaudes laika - hibrīda formāts;
· Attīstības iespējas starptautiskā uzņēmumā;
· Darbs profesionāļu komandā no dažādām valstīm;
· Iespēja mācīties un pilnveidot savas zināšanas un prasmes.

Латвийская холдинговая компания, управляющая дочерними предприятиями, основной деятельностью которых являются брокерские услуги на рынке топливных карт, ищет налогового консультанта.

E100 - международный поставщик бизнес-решений в области энергетики, мобильности и услуг с добавленной стоимостью. Мы успешно работаем на рынке уже более 20 лет, обслуживая более 20 000 клиентов. Сегодня E100 - ключевой партнер для транспортных компаний.

Функциональные обязанности:
• Контакты с налоговыми представителями в странах регистрации НДС;
• Контакты с налоговыми органами в странах Балтии и странах регистрации, а также сопровождение налоговых проверок;
• Проверка договоров;
• Подготовка и обновление внутренних положений и инструкций;
• Проверка налоговой документации и ведение текущего учета для целей налогообложения;
• Мониторинг изменений налогового законодательства в странах Балтии и в странах регистрации НДС;
• Помощь в своевременном и правильном внедрении изменений в налоговом законодательстве;
• Постоянный анализ нормативных актов, позиций налоговых органов и практики административных судов;
• Налоговое сопровождение отдельных подразделений организации и других компаний капитала в сфере текущих бизнес-проектов;
• Подготовка проектов налоговых заключений;
• Подготовка налоговых расчетов;
• Поддержка в подготовке документации по трансфертному ценообразованию.

Требования к кандидату:
• Опыт работы от 2 лет на аналогичной должности, в налоговом консалтинге, бухгалтерском и налоговом отделе международной организации или в органах налогового администрирования;
• Знание налогового законодательства (включая налог на прибыль, налог на доходы физических лиц, НДС) и международного налогового законодательства, а также желание углублять знания в этой сфере;
• Высшее юридическое или экономическое образование;
• Знание английского языка не ниже уровня В1;
• Знание других языков приветствуется;
• Знание MS Office (особенно MS Excel);
• Пунктуальность, надежность и точность в выполнении порученных задач;
• Умение работать в команде, а также отличные личные организаторские способности.

Условия работы:
• Полная занятость в смешанном режиме работы: на испытательный срок - работа в офисе, после ИС - гибридный формат;
• Возможность развития в международной Группе компаний;
• Работа в команде профессионалов из разных стран;
• Возможность обучения и совершенствование знаний и навыков.
Monthly gross salaryGross/mo  € 2551

Location

    Rīga, Latvia

Time of work

  • Full-time
Contact person
Roksoliana Nychyk

Registration number40203047379

Similar job ads:

Grāmatvedis/-e (Norēķinu daļā)
Latvenergo AS
Rīga
€ 1600 – 1800
Deadline: 12.05.2024
Iekšējā audita nodaļas vadītājs/-a
RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
Rīga
€ 2400 – 3500
Deadline: 19.05.2024
Debitoru uzskaites un uzraudzības nodaļas vadītājs
Latvijas Pasts AS
Rīga
€ 2600 – 2600
Deadline: 11.05.2024