2509
Projektu vadītājs/-a
I-Work Group

Projektu vadītāju (Tehniskajā departamentā)

I-Work Group klients ir atjaunojamās enerģijas ražotājs, kas veido tīrāku nākotni. Uzņēmums ir līderi saules, vēja parku izbūvē un attīstīšanā, aicina savā komandā

Galvenie pienākumi:

  • Piedalīties projektu administrēšanā (tehniskās dokumentācijas, līgumu, projektu lietvedība)
  • Gatavot atskaites par projektu statusu
  • Veikt pilna projekta dokumentācijas cikla pārraudzību

Prasības:

  • Vēlama vismaz 2 gadu praktiskā pieredze projektos ar tehniskās dokumentācijas sagatavošanu
  • Iegūta augstākā izglītība tehniskajās zinātnēs
  • Zināšanas par projektu vadības praksēm
  • Spēja uzņemties atbildību, uz risinājumu vērsta komunikācija
  • Augsta atbildības sajūta par savu darbu un kopējo projekta rezultātu
  • Proaktīvs, uz mērķi orientēts komandas spēlētājs
  • Apzināta laika plānošana un darbu organizēšana
  • Pieredze līgumu un projekta procesu izstrādē
  • Vēlama laba angļu valodas prasme sadarbībā ar ārvalstu partneriem

Piedāvājam:

  • Iespēju strādāt uzņēmumā ar dinamisku un draudzīgu darba vidi
  • Pieredzi strādājot starptautiskos projektos
  • Bonusu kopumu (veselības apdrošināšana, tehniskais nodrošinājums)
  • Dalība profesionālās starptautiskās konferencēs
  • Atalgojumu atbilstoši pieredzei un kompetencēm
Monthly gross salaryGross/mo  € 2500 - 3000

Additional information:  Iespēju strādāt uzņēmumā ar dinamisku un draudzīgu darba vidi. Pieredzi strādājot starptautiskos projektos. Bonusu kopumu (veselības apdrošināšana, tehniskais nodrošinājums). Dalība profesionālās starptautiskās konferencēs.

Location

    Rīga, Latvia

Time of work

  • Full-time

Skills

 Tehniskā dokumentācija Tehniskā lietvedība Angļu valoda MS office Projektu vadība tehniskā izglītība

Languages

  •  English
  •  Latvian
Contact person
Edīte Timofejeva
25667789
I-Work Group klients ir atjaunojamās enerģijas ražotājs, kas veido tīrāku nākotni. Uzņēmums ir līderi saules, vēja parku izbūvē un attīstīšanā.

Registration number50103353551

Similar job ads:

Junior Operational Specialist
ECOMMPAY LIMITED Latvijas filiāle
Rīga
€ 1400 – 2000
Deadline: 04.05.2024
Tehnisko projektu vadītājs/-a
Colliers International Advisors SIA
Rīga
€ 2500 – 3000
Deadline: 02.05.2024
Projektu apstrādes komandas vadītājs/-a
Giraffe360 SIA
Rīga
€ 4000 – 5000
Deadline: 27.04.2024