2572
Latvijas Amerikas acu centrs SIA
Attīstības direktors/-e

SIA "Latvijas Amerikas acu centrs" ir pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs. Šeit satiekas pacientu aprūpe ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa zināšanām, nodrošinot pilnvērtīgu acu un redzes veselības diagnostiku un ārstēšanu pieaugušajiem un bērniem.
Sakarā ar darbības paplašināšanu aicinām savā komandā Attīstības direktoru.

Darba pienākumi:
  • Virzīt un attīstīt attīstības projektus atbilstoši uzņēmuma vīzijai un uzstādītajiem biznesa mērķiem;
  • Projektu ietvaros pārstāvēt uzņēmumu sadarbības iestādēs un pasākumos;
  • Patstāvīgi plānot, vadīt, virzīt, attīstīt, koordinēt, veicināt un kontrolēt projektu norisi, komunikāciju ar projektā iesaistītajām pusēm, sadarbības partneriem un kolēģiem;
  • Projektu dokumentācijas sagatavošana, noformēšana, uzraudzība;
  • Risinājumu, piedāvājumu un tāmju sagatavošana;
  • Sagatavot un iesniegt atskaites uzņēmumā noteiktajos termiņos un formā.

Prasības pretendentam:
  • Vismaz 5 gadu darba pieredze komandas, procesu vai projektu vadībā;
  • Augstākā izglītība projektu vadībā, jurisprudencē vai vadības zinātņu nozarē;
  • Spēja organizēt kompleksus projektus, pieņemt lēmumus un operatīvi risināt nestandarta situācijas;
  • Izkoptas sadarbības prasmes, komunikabilitāte un emocionālā inteliģence;
  • Analītiskās spējas, prasme ieraudzīt skaitļos sakarības un jaunas iespējas;
  • Strukturēta pieeja darbam, atvērtība jaunām idejām;
  • Labas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • B kategorijas vadītāja apliecība.

Piedāvājam:
  • Profesionālas izaugsmes iespējas, iegūstot jaunu pieredzi nozares vadošajā uzņēmumā Latvijā;
  • Kvalitatīvu zināšanu un prasmju vidi personīgai izaugsmei;
  • Interesantu un dinamisku darba vidi;
  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu;
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu.

Atalgojums: no 3000 EUR bruto
Papildus informācija:
Pieteikumu ar motivācijas vēstuli un CV lūdzam sūtīt sadaļā "pieteikties".
Kontakti:
Adrese: A.Deglava 12a, Rīga
Tālrunis: +371 67272257
www.laac.lv
* Iesniedzot savu pieteikumu uz vakanci, Jūs dodat piekrišanu SIA Latvijas Amerikas acu centrs, kā arī MFD Veselības grupas uzņēmumiem, apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā minētajā vai saistošajos uzņēmumos.
Monthly gross salaryGross/mo  € 3000

Additional information:  no 3000 EUR bruto

Location

    Rīga, Latvia

Time of work

  • Full-time
Contact person
+371 67272257

Company websitehttp://www.laac.lv

Registration number40003164837

Similar job ads:

Projektu vadītājs / asistents
INNOVATIVE SOLUTIONS AND INK IDEA
Rīga
€ 1000 – 1800
Deadline: 02.05.2024
Pārdošanas daļas vadītājs/-a
Rolling SIA
Latvia
€ 4000
Deadline: 10.05.2024
Rīga
€ 3000
Deadline: 17.05.2024