1996
Iepirkumu vadītājs/-a
I-Work Group

Iepirkumu vadītāju

I-Work Group klients, kas ir inovatīvs un eksportējošs pārtikas ražošanas uzņēmums, kura viena no pamatvērtībām ietver drosmi domāt un sapņot, aicina savā komandā papildinājumu

Darba apraksts:

  • Nodrošināt iepirkumu un preču sortimentu atbilstoši preču sortimenta stratēģijai
  • Veikt pārrunas ar piegādātājiem un sadarbības partneriem par sortimentu, cenām, akcijām, apmaksas termiņiem
  • Veikt produktu un preču tirgus izpēti, meklēt, izvērtēt jaunus piegādātājus un sadarbības partnerus
  • Gatavot atskaites un pārskatus, analizēt preču kustību, lai sasniegtu plānotās pārdošanas un peļņas rādītājus

Prasības:

  • Darba pieredze iepirkumu organizēšanā
  • Vēlama pieredze darbā ar pārtikas nozari
  • Labas datorprasmes (MS Office, jo īpaši MS Excel)
  • Spēja organizēt savu darba dienu, pastāvīgi pieņemot lēmumus, izvērtēt darba prioritātes, strādājot dinamiskā vidē
  • Labas komunikācijas, pārliecināšanas un pārdošanas prasmes
  • Analītiskā un loģiskā domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • Teicamas latviešu, vēlamas ļoti labas angļu valodas zināšanas, kas nepieciešamas organizējot ieprikumus ar partneriem ārvalstīs

Piedāvājam:

  • Darbu ērtā, drošā un sakārtotā darba vidē
  • Atalgojumu sākot no 2000 EUR bruto, atalgojums tiks izvērtēts atkarībā no kandidāta darba pieredzes un iegūtās kvalifikācijas
  • Papildus - kopīgi izstrādātu uz rezultātiem balstītu bonusu sistēmu
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas
  • Elastīgu darba laiku - Tu esi prioritāte! Atbalstu personīgās dzīves un hobiju kombinācijā ar darba dzīvi
  • Darba vietu Pierīgā, Dreiliņos
Monthly gross salaryGross/mo  € 2000

Additional information:  Atalgojumu sākot no 2000 EUR bruto, atalgojums tiks izvērtēts atkarībā no kandidāta darba pieredzes un iegūtās kvalifikācijas. Papildus - kopīgi izstrādātu uz rezultātiem balstītu bonusu sistēmu. Veselības apdrošināšanu. Elastīgu darba laiku.

Location

    Rīga, Latvia
    Dreiliņi
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Languages

  •  English
  •  Latvian
Contact person
Edīte Timofejeva
25667789
I-Work Group klients, kas ir inovatīvs un eksportējošs pārtikas ražošanas uzņēmums, kura viena no pamatvērtībām ietver drosmi domāt un sapņot.

Registration number50103353551

Similar job ads:

Area Manager (Rajona vadītājs/-a)
Pepco Latvia SIA
Latvia
€ 2150
Deadline: 15.05.2024
Iepirkumu speciālisti/es
Livonia Print SIA
Rīga
€ 2000
Deadline: 02.05.2024
SIA RaWood export
Rīga
€ 2500 – 5000
Deadline: 12.05.2024