1059
Valsts kase
Finanšu un darbības nodrošinājuma departamenta vecākais eksperts
Valsts kase
Valsts kase

Valsts kase

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt hibrīdmodelī (daļēji klātienē ofisā Vecrīgā), t.sk., elastīgu darba laiku;
  • stabilu algu līdz 1700 -1900 euro (bruto), sociālās garantijas un iespējamu atalgojuma mainīgo daļu;
  • veselības apdrošināšanu un papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām gadā;
  • darbu mūsdienīgā finanšu organizācijā un uz attīstību orientētus kolēģus;
  • profesionālās izaugsmes iespējas.

 Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot Eiropas Savienības Atveseļošanās un noturības mehānisma (turpmāk -  ANM projekta)  budžeta pieprasījumus, finansēšanas plānus un to izmaiņas;
  • sagatavot ANM projekta programmu/apakšprogrammu resursu (ieņēmumu) un plānoto izdevumu tāmes, kā arī to izmaiņas;
  • plānot/prognozēt ANM projekta valsts budžeta programmu/apakšprogrammu kārtējā gada un vidēja budžeta ietvara sastādīšanu;
  • veikt ANM projekta valsts budžeta programmu/apakšprogrammu izpildes kontroli un analīzi;
  • sniegt priekšlikumus un piedalīties ANM projektu un pasākumu administrēšanā;
  • piedalīties iestādes gada finanšu pārskata sagatavošanā un gada publiskā pārskata sagatavošanā attiecībā uz ANM projektu;
  • veikt citus Finanšu un darbības nodrošinājuma departamenta uzdotos uzdevumus.

 Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība ekonomikas studiju virzienā (vēlams ekonomikas, grāmatvedības vai finanšu studiju programmā) vai vadības studiju virzienā (vēlams vadībzinātnes vai uzņēmējdarbības studiju programmā);
  • darba pieredze finanšu līdzekļu plānošanā ilgāka par gadu (vēlama pieredze ES politikas instrumentu projektu finanšu plānošanā);
  • padziļinātas zināšanas finanšu analīzē un budžeta plānošanas metožu pārzināšana;
  • vēlamas zināšanas par budžeta izpildi reglamentējošiem normatīvajiem aktiem un prasme tos izmantot darbā;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • analītiska domāšana, precizitāte, rūpes par kārtību un kvalitāti;
  • iniciatīva atbildības jomas attīstībai;
  • labas komunikācijas prasmes un orientāciju uz klientu.

Monthly gross salaryGross/mo  € 1700 - 1900

Location

    Rīga, Latvia
    Smilšu iela 1,
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Languages

  •  Latvian
Contact person
Personāla departaments
67094277
Valsts kase ir Finanšu ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kura īsteno valsts pārvaldes funkcijas budžeta finanšu vadības jomā, organizējot valsts budžeta izpildi un uzskaiti, valsts parāda un aktīvu vadību, kā arī veicot Eiropas Savienības politiku instrumentu maksājumu un sertifikācijas iestādes funkcijas

Company websitehttp://www.kase.gov.lv

Similar job ads:

Jaunākais mārketinga projektu vadītājs/-a
LIDO AS
Rīga
€ 1500 – 1700
Deadline: 11.05.2024
Junior Data Analyst
Suppline SIA
Rīga
€ 1500
Deadline: 03.05.2024
Business Analyst in Mobile Team | SEB, Riga
SEB
Rīga

Deadline: 29.05.2024