993
ERGO E.B.F SIA
Kvalitātes inženieris/-e

ERCON ir Latvijas metālapstrādes uzņēmums ar starptautisku pieredzi, kas specializējas ražošanas, projektu izstrādes, montāžas un darba spēka nodrošināšanas pakalpojumos. Mūsu komandai ir vairāk nekā trīsdesmit gadu pieredze metālapstrādes nozarē, piedāvājot ražošanas risinājumus dažādās industrijās un nozarēs.

Paplašinoties aicinām darbā kvalitātes inženieri darbam Saldū.

Tavi pienākumi:

  • Veikt detaļu uzmērīšanu pirms un pēc metināšanas
  • Kvalitātes plāna izpilde un protokolu sagatavošanu
  • Sekot līdz saražoto sagatavju un gatavās produkcijas atbilstībai
  • Sagatavju komplektēšana un organizēšana ražošanas procesiem

No Tevis sagaidām:

  • Tev ir inženiertehniskā izglītība vai esi pēdējā kursa students
  • Esi disciplinēts, precīzs, analītisks
  • Tev ir labas saskarsmes un komunikācijas spējas
  • Spēj komunicēt angļu valodā un vēlams krievu valodā

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu no 1600-1900 EUR bruto atkarībā no pieredzes un kompetences
  • Daļēji apmaksātas pusdienas
  • Iespēja izmantot uzņēmuma apmaksātas sporta nodarbības
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Apmācības un personālās izaugsmes iespējas
  • Karjeras iespējas un pozitīvu kolēģu atbalstu
  • Visus nepieciešamos tehniskos līdzekļus darba veikšanai
Monthly gross salaryGross/mo  € 1600 - 1900

Additional information:  Daļēji apmaksātas pusdienas. Iespēja izmantot uzņēmuma apmaksātas sporta nodarbības. Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Location

    Saldus, Saldus novads, Latvia

Time of work

  • Full-time
Contact person
ERGO E.B.F. SIA
ERCON ir starptautisks uzņēmums, kas specializējas ražošanas, projektu izstrādes un montāžas pakalpojumos. Mūsu komandai ir vairāk nekā trīsdesmit gadu pieredze metālapstrādes nozarē, piedāvājot ražošanas risinājumus dažādās industrijās un nozarēs.

Company websitehttp://www.ercon.lv

Registration number40003139897

Similar job ads:

Rasēšanas inženieris
"Inženieru birojs "PROFECTO""
Ikšķile
€ 1800 – 2300
Deadline: 02.05.2024
Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Deadline: 28.05.2024
Projektētājs/-a
CV-Online Recruitment
Rīga
€ 1400 – 2400
Deadline: 06.05.2024