806
Medicīnas iekārtu inženieris/-e
I-Work Group

Medicīnas iekārtu inženieri

I-Work Group klients - uzņēmums, kas no 1997.gada nodarbojas ar dažāda veida medicīnas preču un iekārtu tirdzniecību, apkalpo medicīnas iestādes ar medicīnisko gāzu un māsu izsaukuma sistēmu, aicina komandā

Darba apraksts:

  • Veikt sistemātisku un kvalitatīvu medicīnas iekārtu apsekošanu, uzraudzību
  • Novērst radušos medicīnas iekārtu darbības traucējumus pēc medicīnas iestāžu darbinieku pieprasījuma
  • Nodrošināt atgriezenisko saiti ar medicīnas iekārtu darbības traucējumu pieteicēju
  • Organizēt medicīnisko iekārtu un sistēmu remontus
  • Nodrošināt iekārtu apkopju koordināciju ar klientiem, kā arī izpildes kontroli
  • Gatavot cenu un tehniskos piedāvājumus iekārtu apkopei un jaunu iekārtu uzstādīšanai, kontrolēt darbu izpildes termiņus
  • Sagatavot tehnisko atskaiti par saņemtajiem medicīnas iekārtu darbības traucējumiem
  • Veikt iekārtu demontāžu, pārvietošanu un montāžu savas kompetences ietvaros
  • Veikt iekārtu tehniskā stāvokļa novērtēšanu

Prasības:

  • Vēlama augstākā tehniskā izglītība un zināšanas par medicīnas ierīču darbības un uzbūves principiem, izskatām arī - pēdējo kursu studentus
  • Spēja organizēt savu darba ikdienu, pastāvīgi pieņemt lēmumus, izvērtēt darba prioritātes, strādājot dinamiskā vidē
  • Teicamas latviešu, vēlamas ļoti labas angļu valodas zināšanas, kas nepieciešamas ikdienas darbā ar sistēmām
  • Teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas

Piedāvājam:

  • Jēgpilnu darbu veselības nozarē
  • Atalgojumu sākot no 2000 līdz 2500 EUR bruto, atalgojums tiks izvērtēts atkarībā no kandidāta darba pieredzes un iegūtās kvalifikācijas
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas
  • Nodrošināts tehniskais aprīkojums (telefons, dators, darba auto)
  • Atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu
  • Pretimnākošus, draudzīgus vadītājus un komandu
Monthly gross salaryGross/mo  € 2000 - 2500

Additional information:  Atalgojumu sākot no 2000 līdz 2500 EUR bruto, atalgojums tiks izvērtēts atkarībā no kandidāta darba pieredzes un iegūtās kvalifikācijas. Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas. Nodrošināts tehniskais aprīkojums (telefons, dators, darba auto).

Location

    Rīga, Latvia

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule
Contact person
Edīte Timofejeva
25667789
I-Work Group klients - uzņēmums, kas no 1997.gada nodarbojas ar dažāda veida medicīnas preču un iekārtu tirdzniecību, apkalpo medicīnas iestādes ar medicīnisko gāzu un māsu izsaukuma sistēmu.

Registration number50103353551

Similar job ads:

Remontu un garantiju nodaļas vadītājs
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca SIA
Rīga
€ 2930 – 3255
Deadline: 29.04.2024
Industriālās diagnostikas tehniķis/-e
WorkingDay Latvia
Jaunjelgava
€ 2500 – 3500
Deadline: 05.05.2024
Laboratory Service Engineer / Laboratorijas servisa inženieris/-e
Rīga
€ 2000 – 2600