1492
Latvijas Televīzija VSIA
Iepirkumu jurista palīgs

VSIA Latvijas Televīzija ir sabiedriskais medijs, kurš ir klāt visos sabiedrībai būtiskajos notikumos. Mūsu mērķis ir izglītot, informēt, izklaidēt un veicināt sabiedrības izaugsmi un radošumu. LTV komanda veido uzticamu, aktuālu un kvalitatīvu saturu Latvijas iedzīvotājiem un piederīgajiem visā pasaulē, un mēs meklējam jaunus komandas biedrus jo mēs zinām, ka jauni speciālisti un profesionāļi ir vērtība, kas ļaus sabiedriskajam medijam sasniegt jaunu auditoriju.

LTV aicina darbā:
Iepirkumu jurista palīgu

Galvenie pienākumi:
  • Asistēt iepirkumu procedūru dokumentu sagatavošanā un iepirkumu procesu organizēšanā.
  • Sagatavot līgumu projektus īstenotajām iepirkumu procedūrām un cenu aptaujām.
  • Publicēt un administrēt iepirkumu norises gaitu Iepirkumu uzraudzības biroja publikāciju vadības sistēmā (PVS) un pasūtītāja pircēja profilā Elektronisko iepirku sistēmā (EIS).
  • Nodrošināt nepieciešamo iepirkumu pārskatu sagatavošanu.

Prasības:
  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs (var būt pēdējā kursa students).
  • Vēlama izpratne par valsts pārvaldes un publisko iepirkumu jautājumiem.
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, spēja strādāt saspringtos darba apstākļos.
  • Spēja strādāt komandā un individuāli.
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas.

Piedāvājam:
  • Darbu sabiedriskajā medijā ar bagātīgu vēsturi, radošiem kolēģiem un skaidrām vērtībām.
  • Sociālās garantijas, stabilu atalgojumu un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
  • Motivācijas sistēmu.
  • Atalgojumu (bruto) 1200 EUR pārbaudes laikā, 1350 EUR pēc pārbaudes laika.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam pievienot sadaļā "Pieteikties" līdz 22.04.2024.
Monthly gross salaryGross/mo  € 1200 - 1350

Location

    Rīga, Latvia

Time of work

  • Full-time
Contact person

Company websitehttps://ltv.lsm.lv/

Registration number40003080597

Similar job ads:

Jurista palīgs
KURBADS UN KO SIA
Rīga
€ 1700 – 2100
Deadline: 12.05.2024
Jaunākais Jurists/-e
Activa Management
Rīga
€ 1500 – 2000
Deadline: 08.05.2024
Jurists/-e Nekustamā īpašuma daļā
Latvijas Mobilais Telefons
Rīga
€ 2000 – 2400
Deadline: 01.05.2024