464
Speciālists Profesionālās ievirzes un interešu izglītības jautājumos
Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada pašvaldība (reģ.Nr. 90000048152)
aicina darbā
SPECIĀLISTI/-U PROFESIONĀLĀS IEVIRZES UN INTEREŠU IZGLĪTĪBAS JAUTĀJUMOS
Izglītības nodaļā
Izglītības un sporta pārvaldē

Galvenie amata pienākumi:
  • sniegt metodisko atbalstu profesionālās ievirzes un interešu izglītības pedagoģiskā procesa un izglītības kvalitātes nodrošināšanā;
  • nodrošināt interešu izglītības programmu izvērtēšanu atbilstoši piešķirtajam finansējumam interešu izglītības programmu īstenošanai;
  • analizēt izglītības procesu profesionālās ievirzes izglītības iestādēs un Siguldas novada Jaunrades centrā, izvērtēt izglītības programmu īstenošanu un iestāžu darba rezultātus, veikt pasākumus izglītības kvalitātes uzlabošanai;
  • koordinēt skolēnu nodarbinātības projekta īstenošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā;
  • organizēt Siguldas novada pašvaldības bērnu un jauniešu nometņu konkursu, pārraudzīt konkursā atbalstīto nometņu projektu īstenošanu;
  • organizēt interešu un pieaugušo neformālās izglītības licencēšanas komisijai iesniegto dokumentu pārbaudi licences saņemšanai, nodrošināt to izsniegšanu un uzskaiti;
  • koordinēt interešu izglītības un profesionālās ievirzes kolektīvu dalību valsts konkursos, pasākumos.

Prasības pretendentam:
  • augstākā akadēmiskā izglītība;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • pieredze pedagoģijā ne mazāk kā trīs gadi;
  • profesionālās zināšanas par izglītības iestāžu darbību un izglītības jomu reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem un spēja tos pielietot ikdienas amata pienākumu veikšanai;
  • izpratne par pašvaldības darba organizāciju;
  • labas datora lietošanas prasmes, laba prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju sistēmām lietotāja līmenī;
  • teicamas komunikācijas prasmes, atsaucība, iniciatīva, pozitīva attieksme;
  • precizitāte, augsta atbildības izjūta.

Piedāvājam:
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis Sigulda aizrauj!;
  • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • profesionālās pilnveides un apmācības iespējas;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem trīs mēnešiem;
  • atalgojumu no 1410 euro līdz 1484 euro pirms nodokļu nomaksas.

Darba pieredzes aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 8.aprīlim ar norādi SPECIĀLISTS PROFESIONĀLĀS IEVIRZES UN INTEREŠU IZGLĪTĪBAS JAUTĀJUMOS nosūtīt sadaļā "pieteikties", pa pastu Siguldas novada pašvaldībai, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150 vai šajā adresē iesniegt personīgi. Informācija uzziņām pa tālruni: 67970863.
Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei.
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
Monthly gross salaryGross/mo  € 1410 - 1484

Location

    Sigulda, Siguldas novads, Latvia
    Raiņa iela 3, Sigulda

Time of work

  • Full-time
Contact person
Sigita Upmale
67970863

Company websitehttp://sigulda.lv

Registration number90000048152

Similar job ads:

Personāla speciālists/e
WeAreDots SIA
Rīga
€ 1400 – 1800
Deadline: 05.05.2024
Personāla projektu vadītājs/-a
RĪGAS SILTUMS, Akciju sabiedrība
Rīga
€ 2000 – 2500
Deadline: 30.04.2024
Biroja administrators/-e
SIA Vides Konsultāciju Birojs
Rīga
€ 1250 – 1450
Deadline: 25.05.2024