2105
Valsts kase
Juridiskā departamenta juriskonsults
Valsts kase
Valsts kase

Valsts kase

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt hibrīdmodelī (daļēji klātienē ofisā Vecrīgā), t.sk., elastīgu darba laiku;
  • stabilu algu līdz 2100 euro (bruto), sociālās garantijas un iespējamu atalgojuma mainīgo daļu;
  • veselības apdrošināšanu un papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām gadā;
  • darbu mūsdienīgā finanšu organizācijā un uz attīstību orientētus kolēģus;
  • profesionālās izaugsmes un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas.

 Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot, izvērtēt un kārtot ar publisko iepirkumu saistīto dokumentāciju atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • piedalīties iepirkumu komisiju darbā ar balsstiesībām un protokolēt publisko iepirkumu norises gaitu;
  • konsultēt iepirkuma komisiju un citus iesaistītos speciālistus par juridiskajiem jautājumiem;
  • izstrādāt tiesību aktus un sagatavot atzinumus par iesniegtajiem tiesību aktu projektiem un attīstības plānošanas dokumentiem (publisko iepirkumu jomā);
  • izskatīt iesniegumus un sūdzības par publiskā iepirkuma un iepirkuma procedūras pārkāpumiem, kā arī piedalīties IUB organizētajās iesniegumu izskatīšanas sēdēs;
  • veikt nepieciešamās darbības IUB publikāciju vadības sistēmā un Valsts kases profilā Elektronisko iepirkumu sistēmā.

 Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība tiesību zinātnes studiju virzienā ar jurista kvalifikāciju;
  • vismaz 2 gadu darba pieredze publisko iepirkumu dokumentācijas izstrādē, tai skaitā izpratne par tehniskās dokumentācijas izstrādi, kas iegūta pēdējo trīs gadu laikā;
  • pieredze darbā ar Elektronisko iepirkumu sistēmu (EIS) kā pasūtītājam;
  • darba pieredze tiesību zinātņu specialitātē ilgāka par trīs gadiem un vēlama pieredze tiesību zinātņu specialitātē  valsts pārvaldē (vēlams līgumu, normatīvo un administratīvo aktu izstrādes un saskaņošanas jomā);
  • vēlama praktiskā pieredze Eiropas Savienības struktūrfondu finansētu vai citu ārvalstu finanšu instrumentu finansētu projektu īstenošanā, kas tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • prasme orientēties Eiropas Savienības tiesību aktos un pielietot tos darbā;
  • angļu valodas zināšanas;
  • analītiska domāšana, precizitāte, rūpes par kārtību un kvalitāti;
  • iniciatīva atbildības jomas attīstībai;
  • labas komunikācijas prasmes un orientāciju uz klientu;
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Monthly gross salaryGross/mo  € 1900 - 2100

Location

    Rīga, Latvia
    Smilšu iela 1,
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Flexible schedule

Languages

  •  Latvian
Contact person
Personāla departaments
67094277
Valsts kase ir Finanšu ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kura īsteno valsts pārvaldes funkcijas budžeta finanšu vadības jomā, organizējot valsts budžeta izpildi un uzskaiti, valsts parāda un aktīvu vadību, kā arī veicot Eiropas Savienības politiku instrumentu maksājumu un sertifikācijas iestādes funkcijas

Company websitehttp://www.kase.gov.lv

Similar job ads:

Jurists/-e
JOKER LTD
Rīga
€ 1900
Deadline: 03.05.2024
Jurists
LPP Latvia ltd
Rīga
€ 50
Deadline: 02.05.2024
Jurists/-e Nekustamā īpašuma daļā
Latvijas Mobilais Telefons
Rīga
€ 2000 – 2400
Deadline: 01.05.2024