1198
Latvijas Transportlīdzekļu Apdrošinātāju Birojs
Lietvedis/-e

Biedrība Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs
reģ. Nr. 40008084453

aicina darbā uz noteiktu laiku
LIETVEDI

Darba pienākumi:
  • Nodrošināt un organizēt dokumentu apriti atbilstoši uzņēmuma noteiktajai kārtībai
  • Dokumentu sagatavošana un reģistrēšana
  • Klientu pieņemšana un telefona zvanu koordinēšana
  • Informācijas aprites nodrošināšana
  • Sēžu protokolēšana
  • Atbalsta sniegšana uzņēmuma vadībai un darbiniekiem ikdienas darbos

Prasības:
  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze lietveža (sekretāra) darbā
  • Teicamas latviešu valodas un angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos), labas krievu sarunvalodas zināšanas
  • Labas prasmes darbā ar datoru (MS Excel, Word, Outlook) un biroja tehniku
  • Augsta atbildības sajūta, stresa noturība, precizitāte un nopietna attieksme pret darbu
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, pozitīva attieksme pret cilvēkiem un interese apgūt jaunas zināšanas

Piedāvājam:
  • Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Atbildīgu un interesantu darbu
  • Iegūt pieredzi OCTA apdrošināšanas nozarē
  • Draudzīgu kolektīvu un kolēģu atbalstu

Darba alga: 840- 1000 EUR bruto
Darba laiks: no 8.30 -17.00
Darba vieta: Toma ielā 4, Rīgā
Pārbaudes laiks: 3 mēneši

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju klātienē.

Pieteikuma vēstules un CV gaidīsim sadaļā PIETEIKTIES līdz30.04.2024.

Piesakoties konkursam, Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai apstrādei Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojam. Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs informē, ka tas veiks Jūsu iesniegto personas datu apstrādi, lai nodrošinātu šī izsludinātā amata konkursa norisi un Jūsu dalību tajā. Jūsu personas dati tiks apstrādāti atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Sīkāku informāciju par Jūsu personas datu apstrādi Jūs varat iegūt šeit (saite uz Paziņojumu datu subjektiem - pretendentiem)
Monthly gross salaryGross/mo  € 840 - 1000

Location

    Rīga, Latvia
    Toma ielā 4, Rīgā

Time of work

  • Full-time
  • Fixed term
Contact person
Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs Biedrība

Company websitehttp://www.ltab.lv

Registration number40008084453

Similar job ads:

Kickstarter in Finance with no experience needed | SEB, Riga
SEB
Rīga

Deadline: 12.06.2024
Klientu apkalpošanas speciālists/e
DHL Logistics Latvia SIA
Latvia
€ 1300
Deadline: 16.05.2024
Asistents/-e klientu apkalpošanas nodaļā
VILKS SIA
Rīga
€ 1000
Deadline: 14.05.2024