1085
Mūsa Motors Rīga SIA
Lietoto automobiļu jaunākais tirdzniecības konsultants/-e

Mūsa Motors Rīga ir viena no pirmajām un lielākajām kompānijām Latvijā, kas kopš 1993.gada nodarbojas ar dažādu marku jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību. Šobrīd uzņēmums ir Volvo, LEVC, Renault un Dacia oficiālais pārstāvis Latvijā. Mūsa Motors Rīga specializētie autoservisi nodrošina plaša spektra augstas kvalitātes auto remontdarbus, kā arī nodarbojas ar mazlietotu automobiļu un rezerves daļu tirdzniecību.

Aicinām pievienoties mūsu komandai
lietoto automobiļu jaunāko tirdzniecības konsultantu

Darba apraksts:

  • Asistēt pārdošanas komandai ikdienas procesos
  • Uzturēt lietotu automobiļu noliktavu

Prasības:

  • Vismaz vidējā izglītība
  • Derīga B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Interese par auto nozari
  • Vēlme apgūt jaunas iemaņas
  • Spēja strādāt komandā

Piedāvājam:

  • Nepieciešamo apmācību darba pienākumu veikšanai
  • Darbu stabilā, pieredzes bagātā un augošā uzņēmumā
  • Labu tehnisko nodrošinājumu un darba apstākļus
  • Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas
  • Draudzīgu kolektīvu un drošu darba vidi
  • Mēneša atalgojumu līdz 1500 EUR, pirms nodokļu nomaksas
  • Visas sociālās garantijas, dažādus papildus bonusus, veselības apdrošināšanu pēc sešiem, uzņēmumā nostrādātiem, mēnešiem

Darba vieta: Rīga, Skanstes iela 33

Būsim pateicīgi par visiem pieteikumiem, bet sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs izturējuši 1.atlases kārtu.
Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Lietoto automobiļu jaunākais tirdzniecības konsultants" līdz 2024.gada 09.maijam.

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus SIA Mūsa Motors Rīga. Lai saņemtu detalizētu informāciju par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai, lūdzam spiest skatīt šeit:

SIA Mūsa Motors Rīga
Reģistrācijas Nr. 40003161493
Skanstes iela 33, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 29454405
Monthly gross salaryGross/mo  € 1500

Additional information:  mēneša atalgojums līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Location

    Rīga, Latvia
    Skanstes iela 33

Time of work

  • Full-time
Contact person
Mūsa Motors Rīga ir dibināta 1993. gadā un ir viena no pirmajām kompānijām, kas nodarbojas ar dažādu marku jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību. Šobrīd uzņēmums ir Renault, Volvo un Dacia oficiālais pārstāvis Latvijā. Mūsa Motors Rīga specializētie autoservisi nodrošina plaša spektra augstas kvalitātes auto remontdarbus, kā arī nodarbojas ar rezerves daļu tirdzniecību.

Company websitehttps://www.musamotors.lv/

Registration number40003161493

Similar job ads:

Cirsmu iegādes speciālists/-e
Meža Enerģija SIA
Rīga
€ 5000
Deadline: 18.05.2024
Namdaris / Jumiķis
SUPERIOR REMODELERS LLC
United States
€ 3240 – 5400
Deadline: 08.05.2024
Automašīnu pārdevējs
Mogo Latvija
Rīga
€ 1200 – 2400
Deadline: 17.05.2024