1834
Sociālo tīklu un mārketinga speciālists/-e
SIA MAPO
SIA MAPO
SIA MAPO

SIA MAPO

Manslizings.lv ir viens no vadošajiem auto līzinga brokeriem Latvijā.
Aicinām savā kolektīvā pievienoties:

Sociālo tīklu un mārketinga speciālistu/-i

Prasības kandidātiem:
  • Augstākā izglītība mārketingā vai līdzvērtīgā jomā.
  • Pieredze ar Facebook reklāmas kampaņām vismaz 2 gadus.
  • Padziļinātas zināšanas par reklāmas vadības instrumentiem Facebook Ads Manager.
  • Pieredze regulāras sociālo tīklu komunikācijas organizēšanā un padziļināta izpratne par digitālo mārketingu.
  • Spēja analizēt datus un atklāt galvenās atziņas reklāmas kampaņu optimizēšanai.
  • Labas komunikācijas, organizēšanas un laika plānošanas prasmes.
  • Radošs pieeja reklāmu izstrādei un auditorijas mērķēšanai.
  • Augsta atbildības sajūta un spēja pievērst uzmanība detaļām.

Galvenie darba pienākumi:
  • Facebook reklāmas kampaņu izveidošana un optimizācija, lai palielinātu konversijas un ROI.
  • Auditorijas mērķēšanas stratēģiju izstrāde, lai paplašinātu pārklājumu un piesaistītu jaunus klientus.
  • Uzturēt un izveidot uzņēmuma sociālo tīklu kontus un uzņēmuma mājas lapas.
  • Mārketinga un pārdošanas kampaņu plānošana, izstrāde un vadība.
  • Datu un metriku analīze, lai noteiktu reklāmas kampaņu efektivitāti.
  • Regulāra reklāmu testēšana un optimizēšana, lai sasniegtu labākos rezultātus.
  • Uzņēmuma zīmolu attīstības veicināšana.
  • Reklāmas materiālu un prezentpriekšmetu izstrāde.
  • Sadarbība ar citiem nodaļu vadītājiem, lai saskaņotu mārketinga aktivitātes.
  • Iesaiste uzņēmuma iekšējo procesu pilnveidošanā.

Piedāvājam:
  • Iegūt interesantu un stabilu darbavietu vadošā uzņēmumā savā nozarē.
  • Būt daļai no lieliskas komandas, strādājot ar draudzīgiem, atsaucīgiem un profesionāliem kolēģiem.
  • Uzņēmuma pasākumi un komandu saliedēšanās pasākumi.
  • Ikmēneša atalgojumu no 1854 Bruto (1500 Neto).
Monthly gross salaryGross/mo  € 1854

Additional information:  Ikmēneša atalgojumu no 1854 Bruto (1500 Neto).

Location

    Rīga, Latvia

Time of work

  • Full-time

Languages

  •  Latvian
  •  Russian
Contact person
SIA MAPO

Company websitehttps://manslizings.lv/

Registration number41203036834

Similar job ads:

Drukas iekārtu operators
PM-TM SIA
Rīga
€ 1000 – 1500
Deadline: 18.05.2024
Satura mārketinga speciālists/-e
Krassky SIA
Rīga
€ 1700
Deadline: 14.06.2024
Digitālā mārketinga speciālists/-e
Rīgas Būvserviss SIA
Rīga
€ 1900 – 2300
Deadline: 25.05.2024