610
Tilts SIA
būvdarbu vadītāja palīgs
Tilts SIA
Tilts SIA

Tilts SIA

Prasības kandidātiem

- Augstākā (varbūt nepabeigta) izglītība būvniecības jomā;
- Datorzināšanas labā līmenī - MS Office, AutoCad;
- Augsta atbildības sajūta pret veicamā darba kvalitāti;

Darba pienākumu apraksts

Darba pienākumi
 - Celtniecības un iekšējās izpilddokumentācijas kārtošana;
- Būvdarbu plānošana, izmaksu aprēķināšana, aprēķinu kontrole;
- Sadarbība ar apakšuzņēmējiem un materiālu piegādātājiem projekta ietvaros;
 - Darba plāna sastādīšana un termiņu ievērošanas kontrole.

Mēs piedāvājam

- Mēs piedāvājam
- Profesionālās izaugsmes un apmācību iespējas;
 - Darba vietu draudzīgā kolektīvā;
 - Veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada un citas sociālās garantijas;
- Atalgojums no 2000 līdz 2500 Eur bruto.
Monthly gross salaryGross/mo  € 2000 - 2500

Location

    Rīga, Latvia
    Spilves 18, Iļguciems

Time of work

  • Full-time
Contact person
Jeļena Hanarina
22122247
35 darba gadu pieredze Latvijā un ārvalstīs

Company websitehttp://www.tilts.lv

Registration number50103005351

Similar job ads:

Asistents/-e klientu apkalpošanas nodaļā
VILKS SIA
Rīga
€ 1000
Deadline: 14.05.2024
Shuffler
RealTime SIA
Rīga
€ 4.5 – 5.25
Deadline: 15.05.2024
Asistents/-e transporta plānošanas nodaļā
VILKS SIA
Rīga
€ 1000