726
Transporta un sakaru insitūts AS
Biroja administrators/-e

BIROJA ADMINISTRATORS/-E

A/S Transporta un sakaru institūts aicina pievienoties savai komandai enerģisku un pozitīvu personību ar labām komunikācijas prasmēm, augstu atbildības sajūtu un precizitāti uzdevumu izpildē.

Prasības kvalifikācijai un kompetencēm:
  • vēlama augstākā izglītība;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • labas prasmes darbā ar MS Office programmām;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • ļoti labas komunikāciju, sadarbības prasmes un augsta atbildības sajūta;
  • iepriekšēja pieredze biroja administratora amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • zināšanas lietišķās dokumentācijas noformēšanā.

Pienākumi:
  • Nodrošināt biroja ikdienas darbu (kārtības uzturēšana, saziņa ar kurjeriem, pasta izņemšana, saimniecisku jautājumu risināšana);
  • tālruņa zvanu, e-pasta un korespondences koordinēšana;
  • asistēšana kolēģiem ikdienas darbos;
  • lietvedības dokumentu sagatavošana, reģistrēšana un uzskaite, ienākošās un izejošās korespondences administrēšana;
  • komandējumu organizēšana;
  • klientu/viesu laipna uzņemšana;
  • atbalsta sniegšana uzņēmuma vadībai un darbiniekiem dažādos ikdienas jautājumos;
  • citu administratīva un organizatoriska rakstura darbu izpilde biroja darba organizēšanai.

Piedāvājam:
  • stabilu atalgojumu 1200 EUR mēnesī;
  • iespēju paaugstināt kvalifikāciju;
  • iespēju realizēt savas idejas un apgūt jaunas zināšanas;
  • profesionālu un atsaucīgu kolektīvu;
  • studiju maksas atlaidi studijām TSI;
  • izdevīgus nosacījumus TSI Sporta zāles apmeklējumiem.
Monthly gross salaryGross/mo  € 1200

Additional information:  stabilu atalgojumu 1200 EUR mēnesī;

Location

    Rīga, Latvia
    Rīga

Time of work

  • Full-time
Contact person
Transporta un sakaru institūts AS

TSI misija – klasiskās universitātes tradīciju un inovatīvu tehnoloģiju, eksakto zinātņu un radošas pieejas apvienojums.

TSI mērķis – stabils mūsu absolventu pieprasījums starptautiskajā darba tirgū.

Transporta un sakaru institūts – tā ir moderna augstskola ar teju simtgadīgu vēsturi. TSI – leģendārā RCAII (Rīgas civilās aviācijas inženieru institūts) un RAU (Rīgas aviācijas universitātes) pēctec...

Company websitehttp://www.tsi.lv

Registration number40003458903

Similar job ads:

Office administrator
Manpower
Rīga
€ 1300 – 1500
Deadline: 05.05.2024
Reģistratūras darbinieks/-ce
Kepler
Deadline: 02.05.2024
Klīnikas administrators
Dental Art SIA
Rīga
€ 7
Deadline: 04.05.2024