1002
Airline Support Baltic SIA
Iepirkuma speciālists/-e / Rezerves daļu pircējs/-a

Airline Support Baltic meklē Iepirkuma speciālistu/Rezerves daļu pircēju.
Lieliska iespēja topošajiem profesionāļiem, kurus interesē aviācija, pievienoties atzītam gaisa kuģu tehniskās apkopes un remontu uzņēmumam.

Pienākumi:

  • potenciālo piegādātāju izpēte un identificēšana;
  • komponentu iepirkšana aviācijas tirgū;
  • instrumentu iegāde (vai noma);
  • rezerves daļu dokumentācijas analīze;
  • izvērtēt cenu, kvalitāti, servisa atbalstu, pieejamību, uzticamību vai citus izvēles kritērijus, pieņemot lēmumus par pirkumu;
  • materiālu transportēšanas (loģistikas) organizēšana;
  • sagatavot priekšlikumus (iekšējiem un ārējiem klientiem), pieprasīt cenu piedāvājumus un veikt sarunas ar piegādātājiem par iepirkuma noteikumiem un nosacījumiem;
  • sagatavot un izsniegt iepirkuma pasūtījumus;
  • termiņu ievērošana, nodrošinot pasūtīto detaļu piegādi laikā, sadarbība ar citām uzņēmuma struktūrvienībām, lai nodrošinātu, ka visas piegādes tiek veiktas laikā;
  • atvērto pasūtījumu un piegāžu uzraudzība un kontrole;
  • iegūt un ievadīt datus automatizētās informācijas sistēmās;
  • ievērot uzņēmuma politiku, procedūras un normatīvos standartus.

Prasības:

  • teicamas angļu valodas prasmes gan rakstiski, gan mutiski;
  • augstākā izglītība;
  • pieredze aviācijā un ar darbs iepirkumiem būs kā priekšrocība;
  • labas datorprasmes - MS Office un prasme strādāt ar datorizētām inventāra kontroles sistēmām;
  • spēja plānot savu laiku, noteikt prioritātes un stingri ievērot termiņus;
  • spēja strādāt komandā un individuāli;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Ko mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgs atalgojums EUR 1700 - 2800 (atkarībā no pieredzes);
  • draudzīga komanda un lieliskas karjeras iespējas;
  • iespēja iegūt veselības apdrošināšanu, tostarp zobu un redzes aprūpe;
  • visus nepieciešamos resursus savu uzdevumu veikšanai;
  • profesionālās attīstības iespējas;
  • atbalsts tālākizglītībā;
  • sociālās garantijas.

Sūtiet savu CV latviešu un angļu valodā ar norādi "Iepirkuma speciālists" sadaļā "Pieteikties".
Monthly gross salaryGross/mo  € 1700 - 2800

Additional information:  atalgojums atkarībā no pieredzes.

Location

    Rīga, Latvia
    Skultes iela 50/15

Time of work

  • Full-time

Skills

 MS office

Languages

  •  English
Contact person
Airline Support Baltic is a global provider of comprehensive services for maintenance, routine and overhaul repair, modification of aircraft. The company has certificates of compliance with Part 145 of the Regulations of the European Union Aviation Safety Agency (EASA Part-145) offering the services of the highest level in the field of aircraft maintenance and repair.

Our head office is located in Riga, Latvia, we offer aviation services to customers worldwide.

Company websitehttps://airsup.lv/

Registration number40103909330

Similar job ads:

Lielo klientu vadītājs (Key Account Manager)
PROKS SIA
Rīga
€ 2800 – 5600
Deadline: 08.05.2024
FERRARI un BENTLEY zīmolu rezerves daļu/ garantijas speciālists/-e
SE Luxury & Sports Cars
Rīga
€ 2114
Deadline: 07.05.2024
Preču pieņēmējs-/a
ELKO Grupa AS
Rīga
€ 1400
Deadline: 05.05.2024