1391
Mārketinga satura veidotājs
Valens Nutri SIA

Mārketinga satura veidotāja vakance.

Valens Nutri ir personalizēta uztura uzņēmums, kas izstrādā, ražo un tirgo produktus, kuri palīdz būt stipram, veselīgam un lieliskam. Šis ir jauns uzņēmums, kurš strauji attīstas un saistībā ar izplešanos starptautiskā tirgū, tiek meklēti papildspēki.

Pienākumi:
  • Foto un video materiālu filmēšana un montēšana;
  • Sociālo tīklu satura ģenerēšana;
  • Bloga rakstu veidošana;
  • Reklāmas tekstu un vizuālā satura veidošana, noformēšana un izpratne par to pielāgošanu dažādiem kanāliem/ medijiem SEO;
  • Newsletter veidošana;

Prasības:
  • Teicamas Latviešu un Angļu valodas zināšanas;
  • Fotogrāfēšanas, filmēšanas un montāžas prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja aliecība;
  • Profesionālā pieredze mārketinga jomā vismaz 2 gadi;
  • Pieredze Google Adwords reklāmas kampaņu un atslēgas vārdu analīzē;

Piedāvājam:
  • Atalgojumu no 1300 līdz 1800 EUR bruto;
  • Pilna laika slodzi;
  • Darbalaiks no 8:00 līdz 17:00;
  • Izaugsmes iespējas un profesionālus un atsaucīgus kolēģus, kas palīdzēs apgūt darba pienākumus modernā un drošā darba vidē;

Interesentiem:
  • Darba vieta atrodas Ķengaraga 10A, Rīgā
  • CV sūtīt sadaļā "pieteikties" vai zvanīt uz 29106086
Monthly gross salaryGross/mo  € 1300 - 1800

Location

    Rīga, Latvia
    Ķengaraga 10A

Time of work

  • Full-time
Contact person
29106086
Valens Nutri ir personalizēta uztura uzņēmums, kas vienkāršā, saprotamā valodā pastāstīs par jaunākajiem uztura jautājumiem, preventīvo medicīnu, kā arī izstrādā, ražo un tirgo produktus, kas palīdzēs jums būt stipram, veselīgam un lieliskam.

Company websitehttps://valensnutri.com/

Registration number44103137757

Similar job ads:

Digitālā mārketinga speciālists/-e
Rīgas Būvserviss SIA
Rīga
€ 1900 – 2300
Deadline: 25.05.2024
Mārketinga koordinators/-e
VPH Latvia SIA
Rīga
€ 1500 – 1700
Deadline: 10.05.2024
Sociālo tīklu un mārketinga speciālists/-e
SIA MAPO
Rīga
€ 1854