911
Nacionālais veselības dienests
Administratīvo resursu un pārvaldības nodaļas vecākais/-ā lietvedis/-e

Nacionālais veselības dienests (reģistrācijas Nr.90009649337) izsludina konkursu uz darbinieka amatu Administratīvo resursu un pārvaldības nodaļas vecākais/-ā lietvedis/-e (uz nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • reģistrēt dokumentu vadības sistēmā Namejs saņemtos un nosūtāmos dokumentus, nodrošināt to apriti;
  • kontrolēt dokumentu izpildes termiņus;
  • koordinēt un nodrošināt uz Nacionālā veselības dienesta oficiālo e-adresi un e-pasta adresi saņemto dokumentu/informācijas apriti;
  • sagatavot iekšējos normatīvos aktus, procedūras un citus dokumentus dokumentu un arhīva pārvaldības jautājumos;
  • piedalīties dokumentu vadības sistēmas jauninājumu un uzlabojumu ieviešanā;
  • sagatavot pārskatus, prezentācijas, novadīt apmācības;
  • veidot lietas saskaņā ar Lietu nomenklatūru;
  • aizvietot Nacionālā veselības dienesta direktora palīgu tā prombūtnes laikā.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā vai vidējā profesionālā izglītība, kas papildināta ar amatam nepieciešamajām speciālajām zināšanām;
  • praktiskā darba pieredze līdzīgā amatā vismaz viens gads un zināšanas dokumentu un arhīva pārvaldībā;
  • vēlama pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu Namejs;
  • valsts valodas prasmes līmenis C1;
  • vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • labas prasmes darbā ar MS Outlook, Word, Excel;
  • pārzināt un prast lietot biroja tehniku;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos un uzņemties atbildību par sava darba rezultātiem;
  • labas komunikācijas un sadarbības spējas;
  • pārzināt lietišķo etiķeti.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu atsaucīgu un pieredzējušu kolēģu komandā;
  • profesionālās izaugsmes un jaunas pieredzes iespējas;
  • atalgojumu līdz EUR 1350 (bruto) atbilstoši profesionālajai pieredzei;
  • papildatvaļinājumu atbilstoši darba izpildes novērtējuma rezultātiem;
  • sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika, pabalsti, kompensācijas);
  • daļējas attālinātā darba iespējas.

Savu CV ar īsu motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas/foto ar norādi "Administratīvo resursu un pārvaldības nodaļas vecākais lietvedis" sūtīt elektroniski sadaļā "Pieteikties" vai pa pastu Nacionālā veselības dienesta Personāla nodaļai (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, LV-1012) līdz 2024.gada 30.aprīlim. Uzziņas pa tālruni 67043772, savukārt vairāk informācijas par Nacionālo veselības dienestu var uzzināt tīmekļvietnē www.vmnvd.gov.lv vai mūsu Twitter un Facebook profilos.

Pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas konkursa pirmajā atlases kārtā, sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai atlases kārtai intervijai.

Lai noformētu valsts civildienesta attiecības Jums būs nepieciešams elektroniskais paraksts.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. pantu, Nacionālais veselības dienests informē:
1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Nacionālais veselības dienests;
3) papildu informāciju jūs varat iegūt Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē http://www.vmnvd.gov.lv/lv/par-nvd/personas-datu-apstrade.
Monthly gross salaryGross/mo  € 1350

Additional information:  atalgojums līdz EUR 1350 (bruto) atbilstoši profesionālajai pieredzei.

Location

    Rīga, Latvia
    Cēsu iela 31, k-3
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time

Skills

 MS Office

Languages

  •  Latvian
Contact person
Personāla nodaļa
67043772
Nacionālais veselības dienests (NVD) ir Veselības ministrijas padotības iestāde, kas uzsāka darbību 2011. gada 1. novembrī.
NVD mērķis: īstenot valsts politiku veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā un administrēt veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus, nodrošinot racionālu un maksimāli efektīvu valsts budžeta līdzekļu izmantošanu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā, kā arī īstenot valsts politiku E-veselības ieviešanā.

NVD administrē: veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus, slēdz līgumus un norēķinās par sniegtajiem pakalpojumiem, veic veselības aprūpes pakalpojumu plānošanu, tarifu aprēķināšanu, veido kompensējamo zāļu sarakstu, vada E-veselības projektus, kā arī nodrošina atlīdzības izmaksas no Ārstniecības riska fonda atbilstoši Veselības inspekcijas lēmumam.

NVD misija: samērojot iedzīvotāju vajadzības ar pieejamajiem valsts budžeta līdzekļiem, nodrošinām mūsdienīgu valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību.

NVD vīzija: uz iedzīvotājiem orientēti darbinieki, kuri sadarbojas ar ārstniecības iestādēm, nodrošina kvalitatīvus, izmaksu efektīvus veselības aprūpes pakalpojumus, attīstot jaunas iedzīvotāju veselības aprūpes iespējas un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu veselības aprūpē.

Company websitehttps://www.vmnvd.gov.lv/

Registration number90009649337

Similar job ads:

Analītiķis ieguldījumu un finanšu tirgu nozarē
AS "Aquarium Investments" IPS
Rīga
€ 1200 – 2000
Deadline: 17.05.2024
Vadošais dokumentu pārvaldības speciālists/-e
Pasažieru vilciens AS
Rīga
€ 1800 – 2000
Deadline: 13.05.2024
Klientu apkalpošanas speciālists/-e
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA)
Rīga
€ 1599 – 1859
Deadline: 07.05.2024