397
Nacionālais veselības dienests
Finanšu vadības departamenta Finanšu plānošanas un analīzes nodaļas vecākais/-ā ekonomists/-e

Nacionālais veselības dienests (reģistrācijas Nr.90009649337) izsludina konkursu uz valsts civildienesta ierēdņa amatu Finanšu vadības departamenta Finanšu plānošanas un analīzes nodaļas vecākais/-ā ekonomists/-e (uz nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt gadskārtējo veselības aprūpes budžeta izpildi (valsts pamatbudžeta resursu un izdevumu tāmju un finansēšanas plānu sagatavošana, nepieciešamo izmaiņu veikšana apstiprinātajās tāmēs un finansēšanas plānos Veselības ministrijas noteiktajā kārtībā);
  • ievadīt nepieciešamo informāciju Valsts kases elektronisko pakalpojumu portālā sadaļā ePārskati, ePlāni, eTāmes;
  • sagatavot analītiskos aprēķinus un informācijas kopsavilkumus par Nacionālā veselības dienesta administrēšanā nodoto veselības aprūpes budžeta daļu, lai nodrošinātu ar budžeta pieprasījuma sagatavošanu saistītu lēmumu pieņemšanu;
  • plānot un sagatavot ES līdzfinansēto projektu detalizētu budžetu, tā grozījumus un pavaddokumentāciju apstiprināšanai, kā arī sagatavot finanšu pārskatus u.c. dokumentus iesniegšanai projekta ieviešanas kontroles institūcijām;
  • plānot un kontrolēt ES līdzfinansēto projektu finanšu resursu sadali starp nacionālā un ārvalstu finanšu palīdzības līdzekļiem, izstrādāt priekšlikumus finansiālās darbības pilnveidošanai saskaņā ar projekta mērķi, aktivitātēm un rezultātiem, ievērojot projekta īstenošanas termiņus un budžeta izlietojumu atbilstoši finansēšanas plānam;
  • sagatavot maksājuma pieprasījumus par pārskata periodu saskaņā ar noteikto laika grafiku, nodrošināt operatīvo finanšu analīzes atskaišu sagatavošanu;
  • piedalīties ES līdzfinansēto projektu finanšu procedūru, normatīvo aktu un atskaišu dokumentācijas izstrādē, vienošanās grozījumu pieprasījumu izstrādē un citu ar projektu saistītu dokumentu izstrādē.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība finanšu vadībā, ekonomikā vai vadības zinātnēs;
  • vismaz divu gadu darba pieredze finanšu, ekonomikas vai grāmatvedības jomā, priekšroka kandidātiem ar pieredzi valsts pārvaldes institūcijās;
  • vēlama veselības aprūpes organizāciju un finansēšanu reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana;
  • izpratne par Eiropas Savienības fondu līdzfinansēto projektu finanšu plānošanas un uzraudzības principiem;
  • teicamas datorprasmes MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • prasmes strādāt ar dažādām finanšu plānošanai un uzraudzībai paredzētām datu bāzēm;
  • augstākā līmeņa 1.pakāpes (C1) valsts valodas prasmes līmenis;
  • angļu valodas zināšanas līmenī, kas ļauj izmantot dokumentus un literatūru amata pienākumu izpildē;
  • prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, izvirzīt darba mērķus un uzdevumus un plānot to sasniegšanai nepieciešamo rīcību;
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu atsaucīgu un pieredzējušu kolēģu komandā;
  • profesionālās izaugsmes un jaunas pieredzes iespējas;
  • atalgojumu līdz EUR 1487 (bruto) aatbilstoši profesionālajai pieredzei;
  • papildatvaļinājumu atbilstoši darba izpildes novērtējuma rezultātiem;
  • sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika, pabalsti, kompensācijas);
  • daļējas attālinātā darba iespējas.

Savu CV ar īsu motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas/foto ar norādi "Finanšu plānošanas un analīzes nodaļas vecākais ekonomists" sūtīt elektroniski sadaļā "Pieteikties" vai pa pastu Nacionālā veselības dienesta Personāla nodaļai (Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3, LV-1012) līdz 2024.gada 31.maijam. Uzziņas pa tālruni 67043742, savukārt vairāk informācijas par Nacionālo veselības dienestu var uzzināt tīmekļvietnē www.vmnvd.gov.lv vai mūsu Twitter un Facebook profilos.

Pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas konkursa pirmajā atlases kārtā, sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai atlases kārtai.

Lai noformētu valsts civildienesta attiecības Jums būs nepieciešams elektroniskais paraksts.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. pantu, Nacionālais veselības dienests informē:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Nacionālais veselības dienests;
3) papildu informāciju varat iegūt Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē http://www.vmnvd.gov.lv/lv/par-nvd/personas-datu-apstrade.
Monthly gross salaryGross/mo  € 1487

Additional information:  atalgojums līdz 1487 EUR (bruto) atbilstoši profesionālajai pieredzei.

Location

    Rīga, Latvia
    Cēsu iela 31, k-3

Time of work

  • Full-time

Skills

 MS Office

Languages

  •  English
  •  Latvian
Contact person
Personāla nodaļa
67043742
Nacionālais veselības dienests (NVD) ir Veselības ministrijas padotības iestāde, kas uzsāka darbību 2011. gada 1. novembrī.
NVD mērķis: īstenot valsts politiku veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā un administrēt veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus, nodrošinot racionālu un maksimāli efektīvu valsts budžeta līdzekļu izmantošanu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā, kā arī īstenot valsts politiku E-veselības ieviešanā.

NVD administrē: veselības aprūpei paredzētos valsts budžeta līdzekļus, slēdz līgumus un norēķinās par sniegtajiem pakalpojumiem, veic veselības aprūpes pakalpojumu plānošanu, tarifu aprēķināšanu, veido kompensējamo zāļu sarakstu, vada E-veselības projektus, kā arī nodrošina atlīdzības izmaksas no Ārstniecības riska fonda atbilstoši Veselības inspekcijas lēmumam.

NVD misija: samērojot iedzīvotāju vajadzības ar pieejamajiem valsts budžeta līdzekļiem, nodrošinām mūsdienīgu valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību.

NVD vīzija: uz iedzīvotājiem orientēti darbinieki, kuri sadarbojas ar ārstniecības iestādēm, nodrošina kvalitatīvus, izmaksu efektīvus veselības aprūpes pakalpojumus, attīstot jaunas iedzīvotāju veselības aprūpes iespējas un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu veselības aprūpē.

Company websitehttps://www.vmnvd.gov.lv/

Registration number90009649337

Similar job ads:

Finanšu analītiķis/-e
Sadales tīkls A/S
Rīga
€ 2300 – 2650
Deadline: 19.06.2024
Finanšu analītiķis
MFD Veselības grupa
Rīga
€ 2000
Deadline: 07.07.2024
Finanšu kontrolieris/-e
Arsenal Industrial SIA
Rīga
€ 2500 – 3000
Deadline: 28.06.2024