CV katalogi - darba meklētāju amati - Lauksaimniecība / Vides zinātne - dabas zinātņu speciālists - rezultāti

Meklēt
CV daļa

Meklēšanas rezultāts

Atrasti 41 CV. 11-20.
NB! Papildinātie CV ir izcelti
Parādīt CV ar īso aprakstu NB! CV tiek rādīti ar īsu ievadu
Katalogs / Kods CV īss apraksts
Kods: 5657987
CV angļu valodā
Vecums: 40
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: reklāmas speciālists

Īss apraksts
CV labots: 2017.04.17.

Apskatīt CV

Kods: 5305301
CV angļu valodā
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: asistents (apdrošināšana), vadītājs (apdrošināšana)

Īss apraksts
Bachelor of Science, ambitious,communication skills, managerial skills,technical skills, sales and marketing experience , Looking for a perfect job for me.
CV labots: 2017.04.06.

Apskatīt CV

Kods: 5336871 Vecums: 25
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: ierēdnis, zinātniskas laboratorijas darbinieks

Īss apraksts
Esmu 24 gadus jauna vides zinātnes speciāliste (maģistra grāds) ar praktisku pieredzi gan zinātnē - darbs laboratorijā, zinātnisko rakstu gatavošana, dalība konferencēs; gan vides pārvaldībā - izstrādāts maģistra darbs par ietekmes uz vidi novērtējumiem; gan valsts pārvaldē, strādājot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Esmu atraktīva, mērķtiecīga, atbildīgi un skrupulozi izturos pret sev uzticētajiem pienākumiem. Ātri un labprāt mācos. Patīk izaicinājumi. Ar lielu prieku dalītos savās zināšanās un iegūtu jaunu pieredzi darbā valsts vai pašvaldību dienestā un kapitālsabiedrībās, teritoriju un vides pārvaldībā, ar vidi saistītu projektu īstenošanā un vadībā. Galvenie interešu objekti: dabas aizsardzība, mežsaimniecība, atkritumu apsaimniekošana, vides politikas un pārvaldības plānošana.
CV labots: 2017.03.27.

Apskatīt CV

Kods: 3478130 Vecums: 38
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: Kvalitātes vadītāja asistente, Materiālu testēšanas laboratorijas vadītāja, Pašnodarbināta persona, Ražošanas nodaļas darbinieks, Vecākais inženieris, Vecākais referents, zinātniskas laboratorijas darbinieks, Ķīmiķis-analītiķis

Īss apraksts
Esmu komunikabla, spējīga ātri un kvalitatīvi apgūt visu jauno, esmu uz rezultātu orientēta personība. Vēlamie amati/darbības nozares ir ķīmijas, vides zinātnes/aizsardzības jomā darbam ar projektiem un kā arī kvalitātes vadības jomā un konsultāciju jomā, kas saistās ar dokumentācijas izstrādi un nodrošināšanu kosmētisko līdzekļu, ķīmijas, biocīdu jomā. Ir pieredze vadošā amatā.
CV labots: 2017.02.17.

Apskatīt CV

Kods: 4803499 Vecums: 33
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: administratīvais asistents, dabas zinātņu speciālists, lietvedis, valsts administrācijas vecākais speciālists

Īss apraksts
Meklēju darbu vides aizsardzības jomā, kā arī jomās, kas saistīta ar patērētāju tiesību aizsardzību,produktu testēšanu, kā arī jomās, kas vērsta uz sadarbību ar Vāciju. Esmu guvusi pieredzi administratīvajā darbā, pieredzi valsts pārvaldes institūcijās Latvijā (vairāk kā 4 gadi) un Vācijā (1 gads).
CV labots: 2017.02.09.

Apskatīt CV

Kods: 4856653 Vecums: 27
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: Bistro pakalpojumu darbinieks, Dabaszinātņu laborants, Eksperts, Palīgstrādnieks, Pārdevēja palīgs, Sekretāra asistents, ierēdnis

Īss apraksts
26 gadus jauna sieviete, dabaszinātņu maģistra grāds vides zinātnē, komunikabla, uzticama, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta personība, kas meklē jaunas darba iespējas.
CV labots: 2017.01.23.

Apskatīt CV

Kods: 2107309 Vecums: 34
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: Pētnieks, lektors, docents, Starptautiskais konsultants ēku energoefektivitātes jomā / International Consultant on Energy Efficiency in Buildings, noliktavas pārzinis, projektu vadītājs (enerģētika)

Īss apraksts
Inženierzinātņu doktors ar augstu atbildības sajūtu, vadītāja iemaņām un zinātniskās izpētes un praktisko pieredzi (t. sk. starptautisku) atjaunojamo energoresursu, ilgtspējīgas attīstības un energoefektivitātes jomās.
CV labots: 2017.01.06.

Apskatīt CV

Kods: 2417246 Vecums: 33
Dzimums: Vīrietis
Iepriekšējā pieredze: Bankas maksājumu karšu speciālists, Datu ievades operators, Kredītlimitu apstrādes speciālists, Pārdošanas projektu vadītājs, kredītu speciālists, kurjers, mehāniķis, sociālais darbinieks, tirdzniecības asistents, tirdzniecības vadītājs

Īss apraksts
Esmu 30 gadus jauns vīrietis, kas meklē darbu aizraujošā un dinamiskā kompānijā ar izaugsmes iespējām. Mana līdzšinējā darba pieredze gan Latvijā, gan ārpus tās un plašais amatu spektrs liecina, ka spēju iejusties un darboties jebkurā vidē. Strādājot Decathlon UK Limited, manos darba pienākumos ietilpa komandas izveide, darba organizācija, kontrole un izpilde atbilstoši kompānijas standartiem, kā arī konfliktsituāciju risināšana. Esmu ieguvis neatsveramu pieredzi sekmīgi vadot komandu, tādejādi sasniedzot labākos finansiālos rādītājus kompānijas pastāvēšanas vēsturē. Man piemīt labas saskarsmes, pārliecināšanas un argumentācijas prasmes. Protu ātri iejusties komandā un kopīgiem spēkiem sasniegt nospraustos mērķus. Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām un esmu motivēts papildināt savas zināšanas veiksmīgākai darba pienākumu izpildei. Esmu pārliecināts, ka mana līdzšinējā pieredze un zināšanas spētu kalpot kā labs ieguldījums Jūsu kompānijas turpmākai sekmīgai attīstībai. Paldies.
CV labots: 2016.12.23.

Apskatīt CV

Kods: 4513387 Vecums: 30
Dzimums: Sieviete
Iepriekšējā pieredze: bārmenis, kvalitātes kontroles inspektors

Īss apraksts
29 gadus veca sieviete, 02.02. - 26.05.2016. -SIA mācību centrs “AUSTRUMVIDZEME” - iegūta profesionālās kvalifikācijas apliecība un piešķirta kvalifikācija lietvedis; 2012. gadā pabeidzu studijas Rēzeknes Augstskolā studiju programmā "vides inženieris", kur esmu ieguvusi profesionālo bakalaura grādu vides aizsardzībā un vides inženiera kvalifikāciju. Esmu mērķtiecīga,enerģiska,ar izteiktu atbildības sajūtu,gatava apgūt jaunas zināšanas un iemaņas, labprāt iegūtu nepieciešamās zināšanas, kuras vajadzīgas konkrētajā darbā, kā arī efektīvi pielietot jau esošās. Meklēju aizraujošu un dinamisku darbu.
CV labots: 2016.11.07.

Apskatīt CV