1267
Office manager
SoftGamings | SIA SOCRATES

SoftGamings ir strauji augošs IT uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Sakarā ar paplašināšanos un jauniem aizraujošiem projektiem mēs meklējam talantīgus cilvēkus savai komandai. Mēs augstu vērtējam savus darbiniekus un nodrošinām labvēlīgu vidi, kas veicina izaugsmi un attīstību, kā arī darām visu iespējamo, lai iedvesmotu mūsu komandas locekļus un veicinātu patīkamu atmosfēru birojā, nodrošinot, ka darbs ir patīkams un pilnvērtīgs.

Šodien mēs meklējam talantīgu cilvēku - Ofisa Menedžeri, kas kļūs par daļu no mūsu komandas. Šajā amata jums būs svarīgi koordinēt un vadīt dažādus administratīvos uzdevumus mūsu biroja vidē.

Kļūstiet par daļu no mūsu dinamiskās komandas, kurā varēsiet attīstīties un radīt pārmaiņas!

Pienākumi:
  • Ikdienas biroja darbību pārvaldīšana un administratīvo uzdevumu risināšana.
  • Tīrības un kārtības nodrošināšana birojā, sanatorijās un virtuvē, ieskaitot augu kopšanu.
  • Nepārtraukti uzlabot biroja telpu kopējo komfortu un funkcionalitāti.
  • Atbildes uz darbinieku pieprasījumiem un vajadzībām pēc biroja preču, iekārtu un saistītām lietām.
  • Piedāvājot laipnu uzņemšanu un palīdzību viesiem.
  • Rūpīga putekļošana grūti pieejamās vietās, piemēram, pie galdiem un datoriem.
  • Uzraudzīt un papildināt patērējamo preču krājumu virtuvē, tualetē un sanatorijās.
  • Nodrošinot stratēģisku uzkodu rezervju pieejamību.

Prasības:
  • Labas biznesa etiķetes prasmes.
  • Latviešu un krievu valodas zināšana(gan mutiski, gan rakstiski).
  • Lietotāja prasmes ar MS Office (Excel, Word, internets).
  • Atbildīgums, iniciatīva, komunikablitāte, punktuālums.
  • Spēja pieņemt konstruktīvu atgriezenisko saiti gan no vadības, gan no kolēģiem.
  • Spēja strādāt komandā un daudzuzdevumu vidē.
  • Spēja pareizi noteikt prioritātes.

Ko mēs piedāvājam:
  • Pilna laika darbs ar elastīgu darba sākumu no rīta.
  • Konkurētspējīga alga ar ikgadēju novērtējumu un atalgojumu par darba rezultātiem.
  • Svaigi augļi, tēja, kafija un papildu priekšrocības, kas uzlabo darba pieredzi.
  • Izbaudiet profesionālu, bet neformālu un ikdienišķu atmosfēru, kas veicina sadarbību un produktivitāti.
  • Iesaistieties mācībās un izaugsmē, izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmā pieejamos kursus.

Paldies, ka izrādījāt interesi par mūsu pozīcijām un mūsu uzņēmumu. Jūsu pieteikumu rūpīgi izskatīs mūsu komanda. Ja mēs nolēmām turpināt izskatīt jūsu pieteikumu, viens no mūsu personāla atlases speciālistiem sazināsies ar jums, lai vadītu jūs turpmākajos procesa posmos.

SoftGamings - это стремительно развивающаяся ИТ-компания с более чем 15-летним успешным опытом работы. В свете нашего расширения и увлекательных новых проектов мы активно ищем талантливых профессионалов для вступления в нашу команду. Мы предпринимаем все усилия, чтобы вдохновить наших сотрудников и создать благоприятную атмосферу в офисе, где труд приносит не только удовлетворение, но и радость.

Сегодня мы ищем кандидата на должность Офис Менеджера, который станет неотъемлемой частью нашей команды. В этой роли вы будете играть ключевую роль в координации и управлении различными административными задачами в нашем офисе.

Обязанности:
  • Управление текущими офисными операциями и решение административных вопросов.
  • Обеспечение чистоты и порядка в офисе, переговорных комнатах и кухне, включая уход за растениями.
  • Постоянное совершенствование общего комфорта и функциональности офисного пространства.
  • Ответ на запросы сотрудников и определение потребностей в офисных принадлежностях, оборудовании и связанных товарах.
  • Оказание вежливого приема и помощи гостям.
  • Проведение тщательной уборки в труднодоступных местах, таких как столы и компьютеры.
  • Мониторинг и пополнение запасов расходных материалов на кухне, в туалете и переговорных комнатах.
  • Обеспечение наличия стратегических запасов закусок.

Требования:
  • Профессиональные навыки в деловом этикете.
  • Освоение латышского и русского языков на высоком уровне (устно и письменно).
  • Уверенное владение пакетом MS Office (Excel, Word, Internet).
  • Ответственность, инициативность, коммуникабельность, пунктуальность.
  • Умение эффективно воспринимать конструктивную обратную связь как от руководства, так и от коллег.
  • Готовность к работе в команде и в условиях многозадачной среды.
  • Умение грамотно расставлять приоритеты.

Что мы предлагаем:
  • Полная занятость с гибким началом рабочего дня.
  • Конкурентная заработная плата.
  • Свежие фрукты, чай, кофе и дополнительные привилегии для улучшения рабочего опыта.
  • Опыт в профессиональной, но в то же время неформальной атмосферы, способствующий сотрудничеству и продуктивности.
  • Возможность обучения и развития через курсы, доступные в нашей онлайн-платформе.

Благодарим вас за проявленный интерес к нашим вакансиям и к компании. Ваша кандидатура будет тщательно рассмотрена HR командой. Если мы решим продолжить рассмотрение вашей кандидатуры, один из наших рекрутеров свяжется с вами и проведет вас через следующие шаги в процессе.

SoftGamings is a rapidly growing IT company with over 15 years of proven experience. We are seeking talented individuals to join our team due to our expansion and exciting new projects. We go the extra mile to inspire our team members and cultivate a pleasant atmosphere in the office, ensuring that work is both enjoyable and fulfilling.

Today, we're seeking a promising individual- an Office Manager, to become part of our team. In this role, you'll be essential in coordinating and managing various administrative tasks within our office environment.

Responsibilities:
  • Managing day-to-day office operations and addressing administrative tasks.
  • Enforcing cleanliness and organization in the office, meeting rooms, and kitchen, including plant care.
  • Continuously enhancing the overall comfort and functionality of the office space.
  • Responding to employee requests and assessing needs for office supplies, equipment, and related items.
  • Offering courteous reception and assistance to guests.
  • Conducting thorough dusting in hard-to-reach areas such as desks and computers.
  • Monitoring and replenishing stock of consumables in the kitchen, restroom, and meeting rooms.
  • Ensuring the availability of strategic snack reserves.

Requirements:
  • Good business etiquette skills.
  • Fluent in Latvian and Russian languages (both oral and written).
  • Proficient user of MS Office (Excel, Word, Internet).
  • Responsibility, initiative, communicativeness, punctuality.
  • Ability to accept constructive feedback, both from management and colleagues.
  • Ability to work in a team and a multitasking environment.
  • Ability to set priorities correctly.

What we offer:
  • Full-time position, with a flexible start in the morning.
  • Competitive salary with an annual increment to acknowledge and reward performance.
  • Enjoy fresh fruits, tea, coffee and additional benefits to enhance the work experience.
  • Experience a professional yet casual and informal atmosphere, fostering collaboration and productivity.
  • Engage in learning and growth through curated courses available in our online system.

Thank you for expressing your interest in our positions and in our company. Your application will be thoroughly examined by our team. Should we decide to proceed with your application, one of our Recruiters will reach out to you, guiding you through the next steps in the process.

Mēneša bruto algaBruto mēnesī  € 1200

Atrašanās vieta

    Rīga, Latvija
    Centrs

Darba veids

  • Pilna slodze

Prasmes

 MS office

Valodas

  •  Latviešu
  •  Krievu
Kontaktpersona
Linda Gutareviča
+371 2 4338494
SoftGamings is one of the world's most innovative developers of online gaming platforms and a level 1 provider of ready-made online gaming systems with over 15 years of successful operation in the online gaming industry. The company was founded in Latvia in 2007 and currently operates successfully in the international market.

Our team continues to actively grow and welcomes new colleagues. We value our employees and create conditions for their comfort and development.

SoftGamings ir viens no pasaules inovatīvākajiem tiešsaistes spēļu platformu izstrādātājiem un 1. līmeņa tiešsaistes gatavo spēļu sistēmu piegādātājiem ar vairāk nekā 15 gadiem sekmīgas darbības tiešsaistes spēļu nozarē. Uzņēmums dibināts 2007. gadā Latvijā un šobrīd veiksmīgi darbojas starptautiskajā tirgū.

Mūsu komanda turpina aktīvi augt un pieņemt jaunus kolēģus. Mēs novērtējam savus darbiniekus un radām apstākļus viņu komfortam un attīstībai.

Tev varētu interesēt arī:

Office administrator
Manpower
Rīga
€ 1300 – 1500
Beigu termiņš: 05.05.2024
Office Coordinator
CVO Recruitment
Rīga
€ 1300 – 1600
Beigu termiņš: 11.05.2024
Reģistratūras darbinieks/-ce
Kepler
Beigu termiņš: 02.05.2024